Američan našiel tajomnú voodoo fľaštičku s ľudskými vlasmi a zubom

Viacerí mu radili, aby ju tento rok radšej zahrabal naspäť do zeme.

Zdroj: Profimedia, Shane Mears / facebook.com

Shane Mears je 52-ročný chlap z amerického mesta New Orleans. Na prvý pohľad vôbec ničím nevyniká. Rád chodí na rybačky s kamarátmi, dopraje si pohár dobre vychladeného piva a chodí do práce. Hoci cez deň pracuje ako čašník, v noci sa vydáva na nevšedné dobrodružstvá, informuje Nola.

Nevšedná záľuba s ešte nevšednejším príbehom 

Shane sa po nociach, keď slnko nepáli a nie je už vonku tak horúco, zabáva hrabaním v zemi. Tento amatérsky archeológ pri svojich nočných potulkách najčastejšie nachádza rôzne sklenené nádoby a kovové objekty. Pomocou detektora kovov a dlhej kovovej palice sa zabára do hlbokých nánosov bahna a čaká na prasknutie alebo dunivý zvuk. Vtedy vie, že v zemi možno práve niečo zaujímavé objavil.  

Gepostet von Shane Mears am Sonntag, 26. April 2020

Nález z dávnej minulosti?

Svoju mestskú štvrť Shane už pochodenú dobre, ale začiatkom minulého mesiaca našiel veľmi nezvyčajnú vec. Na miestnom pobreží našiel starú dámsku topánku s čipkou z 19. storočia, zvieracie kosti a tajomnú sklenenú fľaštičku. Táto fľaštička ale, podľa domnienok Shanea, obsahovala ľudské vlasy a zub, ktoré sa využívajú pri voodoo praktikách.     

Gepostet von Shane Mears am Dienstag, 9. Juni 2020

So svojím objavom sa pochválil na internete 

Shanea záhadná fľaštička hneď zaujala, a tak sa sám pokúsil zistiť, aký by mohla mať pôvod. Podľa obrázkov a článkov z internetu by mohlo ísť o ochranný amulet čarodejníc, ktorý ich mal chrániť pred kliatbami. Fotografie s nevšedným nálezom zazdieľal na svojom facebooku, kde si získali stovky zdieľaní a komentárov. 

Mnohí sa naňho hnevali. Vraj mal takúto posvätnú vec nechať tam, kde ju našiel, a dúfať, že nespôsobil „žiadnu nezvratnú metafyzickú škodu“. Iní mu vyčítali, že ak sa pokúša uvaliť na seba kliatby naschvál, tak sa mu niečo zlé aj naozaj stane. Ďalší komentujúci ho vyhrešil, že tento rok bolo už katastrof až-až a mal by fľaštičku prekliatia zakopať.     

Niektorí to však brali viac s humorom. Istý komentujúci napísal, že fľaštička vyzerá ako fľaša na olivový olej z reštaurácie. 

Gepostet von Shane Mears am Dienstag, 9. Juni 2020

Aký bude ďalší osud magickej fľaštičky?  

Shane by najradšej svoj zatiaľ posledný objav daroval nejakému miestnemu múzeu. Aj napriek negatívnym komentárom, ktoré sa objavili na internete pod jeho fotografiami, by si jeho nálezca prial vystaviť tento artefakt na mieste, kde by ho mohli v budúcnosti obdivovať aj jeho vnúčatá

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
1 z 10 ľudí vo vzťahu berie jedenie McDonaldu bez toho druhého horšie ako neveru

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME