Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Američana zadržala polícia za to, že na hrob svojej snúbenice položil kvety

Na jeho správanie sa sťažoval otec zosnulej.


Chcel si uctiť pamiatku zosnulej snúbenice, napokon musel platiť pokutu. Ako píše portál LADbible, 27-ročná partnerka Winstona Hagansa menom Hannah Ford v januári minulého roka tragicky zahynula pri autonehode. Zdrvený muž na jej hrob v meste Auburn v Alabame umiestnil kvetináč so zasadenými kvetmi a fotografiami dvojice.

To sa ale nepáčilo otcovi Hannah, reverendovi Tomovi Fordovi, ktorý Hagansa obvinil z nelegálneho vyhadzovania odpadkov a znečisťovania. Tým myslel práve fakt, že Hagans položil na hrob kvetináče s kvetmi. Bizarný prípad, veď kvety sa na hroby kladú bežne. Polícia však Hagansa musela zadržať.

Umiestnenie kvetináčov na hrob síce naozaj nie je trestným činom, ale to platí len dovtedy, kým sa na ne nikto nesťažuje. Hagans bol teda obvinený zo znečisťovania a nelegálneho zbavovania sa odpadkov, za čo dostal finančnú pokutu 300 dolárov (cca 287 eur) a väzenský trest 30 dní s podmienečným odkladom.

Pomsta nespokojného otca

Muž sa ale plánuje odvolať a ako uviedol na sociálnej sieti Instagram, na hrob svojej lásky bude klásť kvety aj naďalej. „Želal by som si, aby bola dnes večer so mnou,“ napísal. „Toto je štvrtýkrát, čo som jej položil na hrob kvety, a niekto, koho poznala, ich neustále ničí. Vyhadzuje kvety, ktoré zasadím, ale vždy keď sa to stane, zasadím ďalšie.

Hagans sa vyjadril, že zo strany Forda ide o prostú pomstu, keďže Ford jeho vzťah s Hannah neschvaľoval. „Jej otec ma obvinil, mesto Auburn ma dalo zatknúť a vznieslo proti mne obvinenia,“ napísal na Instagrame s tým, že na cintoríne sa nachádza odhadom viac ako 70 ozdôb s kvetmi na rôznych hroboch. Poďakoval tiež ľuďom, ktorí ho v tomto ťažkom období podporujú a pomáhajú mu.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť