Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Pandémia koronavírusu je tu, žiaľ, stále s nami a zrejme to tak ešte nejaký čas ostane. Našťastie sa už celková situácia lepší a k dispozícii máme aj účinné vakcíny. Aj napriek tomu sa ale oplatí dodržiavať základné opatrenia, a síce rúško, odstup, ruky. Ako vždy, aj teraz sa nájde veľa ľudí, ktorí na nariadenia kašlú, ale aj takých, ktorí ich berú veľmi poctivo. A ako uviedol aj časopis Slate, niekedy možno až príliš.

Rúško aj počas intímnych chvíľ

V rubrike časopisu bol totiž zverejnený list od nemenovanej Američanky, ktorá sa v ňom zverila, že jej manžel je veľmi svedomitý a od začiatku pandémie poctivo dodržiava všetky nariadené opatrenia. „Som päť a pol roka vydatá za skvelého muža. Je pekný, milý, vtipný, ale je pravdou, že bol vždy trochu hypochonder,“ napísala žena s tým, že v čase pandémie si jej manžel odmieta zložiť rúško. Nosí ho celý deň. Odmieta ho zložiť aj počas spánku či počas intímnych chvíľ s manželkou.

Shutterstock

„Má ho nasadené aj počas jedla. Vždy si len rýchlo vloží sústo do úst a žuje zase pod rúškom,“ pokračovala ďalej žena, ktorá je zo správania svojho manžela už zúfalá. Ona taká striktná nie je a vidí, že jej manželovi to vadí. Aj napriek tomu si rada zájde s kamarátkami na večeru či do baru. Medzi manželmi tak nie je núdza o hádky. Zaujímavé ale je, že hoci muž rúško svedomito nosí, podľa manželky ho príliš často nemení.

„Už som z toho zúfalá. Keď sa ho spýtam, kedy s tým prestane, hovorí, že vtedy, keď to bude pre všetkých bezpečné,“ dodala. Kvôli neustálym škriepkam si ale nie je istá, či v tomto vzťahu chce zotrvať. Túži svojho manžela pobozkať na pery, vidieť jeho tvár a úsmev, ale nemôže. „Moja veľmi konzervatívna matka tvrdí, že by som sa od neho mala odsťahovať, ale nemyslím si, že som na ten krok pripravená. Chcem svojho manžela späť,“ zakončila. V časopise jej poradili, aby manžela vzala k lekárovi, ktorý by mu vysvetlil, že nemusí rúško nosiť nonstop.

Shutterstock

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.