Američanka je zúfalá. Jej manžel si odmieta zložiť rúško aj počas intímnych chvíľ

Starostlivý manžel nosí rúško celý deň.

Zdroj: Shutterstock

Pandémia koronavírusu je tu, žiaľ, stále s nami a zrejme to tak ešte nejaký čas ostane. Našťastie sa už celková situácia lepší a k dispozícii máme aj účinné vakcíny. Aj napriek tomu sa ale oplatí dodržiavať základné opatrenia, a síce rúško, odstup, ruky. Ako vždy, aj teraz sa nájde veľa ľudí, ktorí na nariadenia kašlú, ale aj takých, ktorí ich berú veľmi poctivo. A ako uviedol aj časopis Slate, niekedy možno až príliš.

Rúško aj počas intímnych chvíľ

V rubrike časopisu bol totiž zverejnený list od nemenovanej Američanky, ktorá sa v ňom zverila, že jej manžel je veľmi svedomitý a od začiatku pandémie poctivo dodržiava všetky nariadené opatrenia. „Som päť a pol roka vydatá za skvelého muža. Je pekný, milý, vtipný, ale je pravdou, že bol vždy trochu hypochonder,“ napísala žena s tým, že v čase pandémie si jej manžel odmieta zložiť rúško. Nosí ho celý deň. Odmieta ho zložiť aj počas spánku či počas intímnych chvíľ s manželkou.

Shutterstock

„Má ho nasadené aj počas jedla. Vždy si len rýchlo vloží sústo do úst a žuje zase pod rúškom,“ pokračovala ďalej žena, ktorá je zo správania svojho manžela už zúfalá. Ona taká striktná nie je a vidí, že jej manželovi to vadí. Aj napriek tomu si rada zájde s kamarátkami na večeru či do baru. Medzi manželmi tak nie je núdza o hádky. Zaujímavé ale je, že hoci muž rúško svedomito nosí, podľa manželky ho príliš často nemení.

„Už som z toho zúfalá. Keď sa ho spýtam, kedy s tým prestane, hovorí, že vtedy, keď to bude pre všetkých bezpečné,“ dodala. Kvôli neustálym škriepkam si ale nie je istá, či v tomto vzťahu chce zotrvať. Túži svojho manžela pobozkať na pery, vidieť jeho tvár a úsmev, ale nemôže. „Moja veľmi konzervatívna matka tvrdí, že by som sa od neho mala odsťahovať, ale nemyslím si, že som na ten krok pripravená. Chcem svojho manžela späť,“ zakončila. V časopise jej poradili, aby manžela vzala k lekárovi, ktorý by mu vysvetlil, že nemusí rúško nosiť nonstop.

Shutterstock
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Aké zaujímavosti sa spájajú s novým filmom Cruella a aká je história tejto postavy?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME