Američanka kašľala na potraviny v obchode a kričala, že má koronavírus. Teraz spoznala rozsudok

Za svoju hlúposť sa zodpovedala pred súdom.

Zdroj: Shutterstock

Počas pandémie koronavírusu sme mohli natrafiť nielen na spolupatričnosť a vzájomnú pomoc, ale, žiaľ, aj na vyslovenú hlúposť, nezodpovednosť či aroganciu. Ľudia si ale neuvedomujú, že sa to často môže obrátiť proti nim. Dôkazom je aj prípad 37-ročnej Margaret Ann Cirko z americkej Pensylvánie.

Ako uvádza aj portál LADbible, Margaret ešte minulý rok v marci, teda v dobe, keď pandémia naplno udrela, vošla do supermarketu a začala kašľať a pľuť priamo na potraviny, vrátane čerstvého ovocia, zeleniny, mäsa či pekárskych výrobkov. Popri tom vykrikovala, že má koronavírus a že všetci zákazníci ochorejú.

A woman who purposely coughed on produce and food in a grocery store while screaming she was infected with COVID-19…

Posted by CGTN on Wednesday, August 25, 2021

Súd neobmäkčila

Ženu obratom zadržala polícia a hoci sa po teste ukázalo, že je negatívna, pracovníci sa aj tak báli, že môže ľudí nakaziť. V tom čase sme ešte poriadne nevedeli, ako veľmi sa koronavírus šíri, či ho možno dostať aj z potravín, prípadne či ho testy dokážu zachytiť.

V prípade Cirko teda mohlo ísť o prípad, keď mala vírus v ranej fáze. Pracovníci supermarketu nechceli nič riskovať, a tak boli nútení vyhodiť potraviny za 35-tisíc dolárov (cca 30-tisíc eur). Nebolo to prvýkrát, čo mala Cirko problémy so zákonom. Polícia ju zadržala aj v apríli tohto roku, keď odmietala vyjsť z kostola a vyhlasovala o seba, že je „dieťa božie“.

Cirko sa nedávno kvôli svojmu činu v supermarkete postavila pred súd. Tam svoje správanie oľutovala a tvrdila, že v čase incidentu bola pod vplyvom alkoholu. „Chcela by som to vrátiť naspäť,“ sypala si popol na hlavu. Cirko bola odsúdená na jeden až dva roky odňatia slobody, osemročnú podmienku a povinnosť nahradiť supermarketu finančnú škodu.

Shutterstock
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o svoje veľkolepé trapasy, ktoré im nedajú večer spať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME