Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Američanka sa chce premeniť na draka. Minula na to už viac ako 55-tisíc eur

Vraj nechce zomrieť ako človek.


Na vylepšenia plastickými zákrokmi sa môžeme pozerať rôzne. Niektorí ich považujú za dobrú možnosť, podľa iných by sa to s nimi nemalo preháňať. Potom tu ale máme vyslovených excentrikov, ktorí sa pomocou nich snažia totálne zmeniť svoj výzor.

Ako píše aj portál Daily Mail, dobrým príkladom je aj Eva Tiamat Medusu z amerického Texasu. Tá sa rozhodla, že sa zmení na draka. Teda aspoň vizuálne.

Päť rokov pracovala ako viceprezidentka v banke, ale napokon sa rozhodla s prácou seknúť a ísť za svojím netradičným snom. Chirurgovia jej odstránili nos a uši, očné bielka jej prefarbili nazeleno. Nechala si tiež vytvoriť osem umelých rohov. Celý efekt dotvára potetovanie jej tváre. Ako Eva sama novinárom prezradila, nemala šťastné detstvo a jej rodičia sa jej vzdali, keď mala len päť rokov.

Narodila sa síce ako muž, ale odjakživa sa cítila byť ženou. V roku 1997 jej oznámili, že je HIV pozitívna, začala trpieť depresiami a úzkosťami. Rozhodla sa teda, že si bude žiť po svojom, aj keď by to znamenalo, že sa dočká odsúdenia zo strany spoločnosti.

Jej je to vraj jedno a dúfa, že svojím postojom inšpiruje aj ostatných k tomu, aby žili podľa seba. Na operácie už minula viac ako 60-tisíc dolárov (takmer 55,5-tisíca eur).

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť