Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Obrovské šťastie sa usmialo na ženu menom Lea Rose Fiega z amerického štátu Massachusetts. Dokonca by sa dalo povedať, že mala hneď dvojité šťastie. Ako píše portál The Huffington Post, Lea si počas obednej pauzy v trafike zakúpila žreb do lotérie.

Keďže sa ale ponáhľala, žreb zotrela len narýchlo a príliš mu nevenovala pozornosť. Podľa zotretých čísiel sa navyše zdalo, že Lea nič nevyhrala. Žreb teda vrátila predavačke, ktorá ho odložila na kôpku zotretých žrebov. Tam ležal celých desať dní.

Shutterstock

Nezotrela všetky čísla

Predavačkin syn Abhi Shah si ale pri pohľade naň uvedomil, že tu niečo nesedí. Všimol si, že Lea nezotrela úplne všetky čísla. „Jedného večera som prechádzal žreby určené na vyhodenie a zistil som, že nezotrela posledné číslo,“ uviedol Shah. „Keď som ho zotrel, ukázalo sa, že vyhrala 1 milión dolárov. To je v prepočte viac ako 852-tisíc eur.

Výhodou bolo, že nemuseli pátrať po tom, kto im žreb nechal, keďže Leu dobre poznali (bola ich pravidelnou zákazníčkou). Shah ju následne navštívil v práci a povedal jej, že jeho rodičia s ňou potrebujú hovoriť. „Povedala som Nemôžem, som v práci.‘, ale on povedal: Musíte prísť.‘ Tak som tam šla a vtedy mi to povedali. Bola som v totálnom šoku, neverila som tomu. Rozplakala som sa a objala ich,“ spomínala Lea.

Podľa vlastných slov nedokázala uveriť tomu, že Shah a jeho rodina jej žreb vrátili. Lea sa im za ich láskavosť rozhodla odmeniť a darovala im časť z výhry. Zvyšok si plánuje odložiť na svoj dôchodok.

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť