Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Vyhrať v lotérii sa rozhodne nepodarí každý deň. A vyhrať niekoľko miliónov, to už vôbec nie! Ako píše portál Unilad, na istú nemenovanú ženu z americkej Kalifornie sa ale usmialo šťastie. V súťaži SuperLotto Plus totiž vyhrala závratných 26 miliónov dolárov (viac ako 21 miliónov eur). Lenže veľká radosť bola čoskoro nahradená trpkým sklamaním.

Tiket sa navždy stratil

Víťazný tiket si totiž zabudla vo vrecku šiat, ktoré hodila do práčky. Tiket tak bol navždy stratený. Žena sa však ešte pokúsila celú situáciou zachrániť. Vydala sa na čerpaciu stanicu, kde si tiket zakúpila a získala zábery z bezpečnostných kamier. Tie ju naozaj pri nákupe tiketu zachytili. Žena si myslela, že to bude ako dôkaz stačiť a výhra jej bude vyplatená.

Shutterstock

Spoločnosti to ale nestačilo a víťazné milióny tak žene pretiekli pomedzi prsty. Výherná suma bola venovaná na rozvoj školstva v Kalifornii. Spoločnosť zároveň všetkých budúcich výhercov upozornila, aby si víťazný tiket starostlivo uschovali, prípadne, aby si ho prefotili. Istota je totiž istota.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť