Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Zakladať na sociálnych sieťach profily svojim domácim miláčikom môže byť neraz celkom komplikované. Ako píše portál Mirror, presvedčila sa o tom aj 33-ročná Američanka Emily.

Sociálne siete jednoznačne dominujú súčasnému svetu, o tom niet pochýb. Hoci by sme asi našli zopár ľudí, ktorí sa im snažia vyhýbať, alebo ich aspoň obmedzovať, faktom je, že pre väčšinu ostatných patria k neodmysliteľnému spôsobu trávenia voľného času. Nájdeme ale aj takých, ktorí Facebook, Twitter či Instagram využívajú pri práci a nielen na zábavu.

Shutterstock

Zabudnuté heslo sa ukázalo byť problémom

Následne už potom príliš neprekvapí, keď ľudia zakladajú profily aj svojim zvieracím domácim miláčikom. Z toho však môžu vyplývať nečakané riziká. Svoje o tom vie aj mladá Emily Doucet z amerického Seattlu, ktorá v roku 2010 založila na Facebooku profil svojmu milovanému psíkovi Maxovi.

Problém nastal, keď zabudla heslo. Facebook jej, pravdaže, bol ochotný poslať nové, ale len pod podmienkou, že overí Maxovu identitu. A to môže urobiť napríklad občianskym preukazom či vodičákom.

Emily sa s touto úsmevnou historkou pochválila na Twitteri, kde sa jej príspevok okamžite stal virálnym. „Nemám inú možnosť, len ho naučiť šoférovať,“ dodala Emily. Ďalší užívatelia pod jej príspevok napísali, že aj oni mali podobnú skúsenosť, iní sa zase podelili o vodičské preukazy svojich miláčikov z vlastnej výroby.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť