Americká hráčka zachránila počas online hry svojho britského spoluhráča, ktorý dostal záchvat

Nebolo by to prvýkrát, čo Američania zachránili riť Britom…

Zdroj: profimedia.sk

Počítačovým hrám zvyknú byť pripisované všelijaké negatívne vlastnosti, no v tomto prípade sa nedá spochybniť, že 17-ročnému Aidenovi z Británie možno zachránili život.

Počas online hry so svojou o štyri roky staršou kamarátkou Diou sa Aiden zrazu odmlčal. Hoci Dia žije v Texase vzdialenom 5000 kilometrov, dvojica si skvelo rozumela a často spolu zvykla telefonovať. Keď Angličan prestal odpovedať a bolo počuť len divné zvuky, Američanka vedela, že je niečo zle.

Podľa portálu Liverpool Echo sa preto v rýchlosti pokúšala zohnať telefónne číslo, ktorým by mohla privolať pomoc. Keďže bežný Američan nemá predstavu o tom, ako skontaktovať záchranné zložky v britskom Chesire, chvíľu to trvalo. Texasanke sa našťastie podarilo spojiť s britskými policajtmi, ktorým nahlásila chlapcove problémy a adresu, na ktorej býva.

Aidenovi rodiča sa v tom čase nachádzali v obývačke na prízemí. Pohľad na policajtov, ktorí sa rýchlo približovali ku dverám ich domu, nečakali. Ešte viac ich zaskočilo, keď im oznámili, že hliadka reaguje na volanie o chlapcovi v bezvedomí. Rodičia predsa nikoho nevolali! Po chvíle rozpakov všetci vybehli hore a našli mladíka na dlážke jeho izby.

Aiden našťastie neutrpel žiadne zranenia a podarilo sa ho prebrať. Toto, žiaľ, nie je prvýkrát, čo utrpel záchvat – niečo podobné ho postihlo aj v máji 2019. Aidena teraz čaká veľa návštev u lekárov, ktoré mu pomôžu zistiť, akými zdravotnými komplikáciami vlastne trpí.

Zdroj: liverpoolecho.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
11 predmetov, ktoré denne používame, no netušili sme o ich využití

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME