Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 7.12.2022
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Ako uvádza aj portál Bored Panda, Jason Hardesty je kuriér, ktorý pracuje pre spoločnosť UPS. A ako to už pri kuriéroch býva, jeho práca pozostáva z doručovania rôznych balíkov. Nepochybne ide o náročnú prácu, ktorá je navyše dosť jednotvárna. Jason ale našiel spôsob, ako si pracovnú šichtu spríjemniť. Vždy, keď doručí balík do domu, v ktorom majú majitelia psíka, odfotí sa s ním.

Jason následne fotky pridáva na svoj instagramový účet. Jeho milý zvyk si získal plno fanúšikov (jeho účet k dnešnému dňu sleduje 99-tisíc ľudí). Jason poznamenal, že myšlienka na túto fotografickú sériu k nemu prišla úplne náhodou.

Raz sa odfotil s neznámym psíkom a fotka následne získala na Instagrame veľký ohlas. „Bola to pre mňa motivácia pokračovať ďalej,“ prezradil portálu Bored Panda. „A obzvlášť v týchto dňoch sa ešte zvýšila. To, čo robím, pre mňa znamená veľa, keďže tieto fotky prinášajú radosť mnohým ľuďom počas týchto temných časov.

Nižšie nájdeš 20 ukážok Jasonových krásnych stretnutí so štvornohými chlpáčmi.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť