Americký predajca áut ponúka ku každému autu ako bonus (ne)tradičnú vlasteneckú výbavu

SKUTOČNÁ akcia pre SKUTOČNÝCH patriotov. God bless USA!

Keď George Bush zháňal spojencov, ktorí by mu pomohli zvrhnúť režim Saddáma Husajna v Iraku, obrátil sa na viaceré európske štáty. Nebol veľmi úspešný a účasť na vojenskom zásahu odmietli aj Francúzi.

Americkí vlastenci takéto rozhodnutie brali ako zradu a hranolky, ktoré sa za veľkou mlákou nazývajú french fries, premenovali na freedom fries. Ako informuje 22words, Američania veľmi často a s veľkým nadšením ukazujú svoj patriotizmus aj v situáciách, ktoré ľudia v iných štátoch považujú za troška divné. Vlajka na každom dome alebo freedom fries sú len začiatok.

Fourth Of July America GIF - Find & Share on GIPHY

Jedno z predajných miest automobilov Ford prišlo so špeciálnou ponukou, ktorá zahreje pri srdci každého správneho Američana. Akcia s názvom „Boh, zbrane a Amerika“, predstavuje jedinečnú možnosť ukázať svoju lásku k vlajke s hviezdami a pruhmi – každý, kto si zakúpi nový automobil, dostane výtlačok biblie, americkú zástavu a $400 zľavu na nákup automatickej pušky.

Murica GIF - Find & Share on GIPHY

Je viac než isté, že pri uzatvorení kúpnej zmluvy sa objaví orol bielohlavý, ktorý spraví niekoľko okruhov nad parkoviskom, sadne si na stĺp a zasalutuje. Duch samotného Georgea Washingtona sa pozerá na scénu a so slzami dojatia v očiach sleduje, ako sa z obyčajného občana stáva skutočný Američan.

Gepostet von Carolina Ford am Montag, 26. August 2019

Reakcie verejnosti sa, samozrejme, rôznia. V súčasnej rozdelenej Amerike to naozaj vyzerá fifty-fifty: kým polovica komentujúcich si ponuku veľmi váži a naozaj ju považuje za vlastenecký krok, rovnako veľká časť im oponuje a zvláštnu akciu považuje za trápnu a naozaj nechce, aby bolo medzi ľuďmi viac zbraní.

Zdroj: twentytwowords.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Psík predviedol na videu talent, aký si ešte asi nevidel

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME