Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Andrej Bičan dostal vyhadzov. Čo bude s reláciou 5 proti 5 a ktorý moderátor ho nahradí?

Nových častí obľúbenej relácie sa už nedočkáš.


Nový šéf RTVS Ľuboš Machaj už krátko po svojom zvolení do funkcie začal robiť zmeny vo verejnoprávnej televízii. Ako uvádza týždenník Šarm, okrem členov pôvodného manažmentu a vtedajšej hovorkyne vzal do parády aj zábavné relácie.

Jednou z nich je rodinná šou 5 proti 5, ktorú už v televízii neuvidíš. Generálny riaditeľ sa jej a aj moderátorovi rozhodol vystaviť stopku. „Áno, naposledy sme nakrúcali nové diely v máji tohto roka. Aktuálne sa vysielajú reprízy. Nové časti nenakrúcame. Od budúceho roka sa teda nové diely 5 proti 5 na obrazovke neobjavia,“ potvrdil Andrej Bičan s tým, že v Mlynskej doline v súčasnosti definitívne skončil.

„Dovolenkujem a užívam si voľno. Reláciu 5 proti 5 sme úspešne vyrábali 14 rokov, šesť častí za deň. Necítim negatívnu emóciu, že sa takto nové vedenie rozhodlo a držím im palce, aby za obľúbenú šou našli úspešnú náhradu,“ dodal Bičan.

Kto ho nahradí?

Na obrazovkách by sa mal čoskoro objaviť nový projekt Traf to!, ktorý má moderovať Juraj ŠOKO Tabaček. Práve tento formát by mal nahradiť prázdne miesto po zrušenej relácii. „Formát 5 proti 5 je na obrazovke už 15 rokov, on už má svoj limit. Cítiť to. Plní svoju úlohu, ale bol by som rád, keby tam od budúceho roka naozaj prišlo k náhrade. Bude to postupne,“ uviedol Machaj v auguste pre Plus JEDEN DEŇ.

V rovnakom čase sa vyjadril aj Andrej Bičan, ktorý vtedy povedal: „Každý riaditeľ, ktorý prichádza, má nejakú koncepciu. V televízii sa veci nerušia. V televízii sa prinášajú nové programy, vždy nové a nové, a sekundárne sa hovorí o rušení. My sme sa už snažili nájsť program, ktorý by alternoval program 5 proti 5 v tom vysielacom čase. Už tu bolo viacero pokusov ho nahradiť.“

Šoko sa objaví na obrazovkách od 9. januára 2023, a to každý pracovný deň po šiestej hodine. V novej šou budú proti sebe súťažiť dva trojčlenné tímy, ktorých úlohou bude zábavnou formou odhaliť správnu odpoveď na zadanú otázku. RTVS sľubuje veľa zábavy a zaujímavých informácií, ktoré sa v Traf to! dozvieš.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť