Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich

Andrej Danko pripravuje vtipné tričká o jeho incidente so semaforom. Slováci pre to nemajú pochopenie

Predseda SNS neodhadol nálady verejnosti.


Vyzerá to tak, že predseda SNS Andrej Danko pripravuje svoj vlastný merch. Na instagramovom účte jeho partnerky Sylvie Šulíkovej sa objavila fotografia, na ktorej dvojica pózuje v podobných tričkách.

Ona má na tričku nápis „noačo“, on má tričko „R.I.P. semafór“ (áno, má to s chybou). V popise príspevku sa Šulíková pýta, či by sme chceli takéto tričká. Väčšina komentujúcich sa zhoduje v názore, že nie, nechceli.

„Robiť si srandu z toho, že mohol niekoho kľudne zabiť, mi príde dosť od veci,“ znie najlepšie hodnotený komentár pod príspevkom. „Sorry, Sylvi, ale toto je tak nechutne drzé, že reálne neverím vlastným očiam, že človek ako Ty vôbec dal toto na net,“ pridáva sa ďalšia komentujúca.

Ľuďom s morálkou nesmierne prekáža predstava, že niekto bude zarábať na porušovaní pravidiel cestnej premávky a ohrozovaní druhých. Znie to neuveriteľne, ale v krajinách s existujúcou politickou kultúrou by Dankov incident so semaforom bol dostatočným dôvodom na stiahnutie sa z verejného života.

Prípad, ktorý dodnes nebol uspokojivo objasnený, sa nedá jednoducho otočiť na žart s tým, že „veď sa nikomu nič nestalo a ešte som aj ulicu pozametal, haha“.

minimálna mzda vo svete za rok 2023, dá sa vyžiť z minimálnej mzdy

Určite si prečítaj:

Takáto je v roku 2023 minimálna mzda vo svete. Kde sa z nej dá reálne vyžiť?

Tí, čo si toto uvedomujú, príspevok zbombardovali komentármi, v ktorých Danka a Šulíkovú naozaj nešetria. Ich spoločný pokus o ryžovaní na autonehode nazývajú drzosťou a nechutnosťou. Viac ako 90 % komentárov je negatívnych.

V príbehoch sa na profile objavili aj ďalšie návrhy tričiek. Ide prevažne o známe Dankove výroky ako „ja si to užívam, ja sa cítim dobre“, „chskym, chsčím?“, „ja v živote nepoužívam papier, keď čítam“, alebo ikonické „žiaden človek nedokáže dať toľko lásky človeku, ako dokáže dať len človek človeku“.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.