Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Anet z Ruže pre nevestu sa pustila do Fikiho Sulíka. Vracia mu úder, toto o ňom prezradila

Anet prezradila, že sa spoznali cez zoznamovaciu aplikáciu.


Ešte pred pár týždňami sme ťa informovali o tom, že sa Fiki Sulík pustil do Anet z Ruže pre nevestu. Tvrdil, že boli spolu vonku a len dve hodiny nato mali spolu pohlavný styk.

„Mňa nepriťahujú ženy, čo sú také, že… napríklad Anet z Ruže, tak ona bola celkom hot, ale proste ona bola ako morča. Ja som s ňou bol vonku dávno už, pred dvomi rokmi,“ prezradil vtedy.

Na to Anet povedala, že to bol iba sociálny experiment. „To, že sme 2 hodiny od zoznámenia j*bali, bola súčasť experimentu?“ dodal. „Ešte raz a naposledy pre všetkých menej chápavých ľudí, ktorí majú natoľko nezaujímavý život, že ich trápi, čo o mne kto povedal. Môžem vás ubezpečiť, že mňa to netrápi, je mi to úplne jedno. Viem, aká som, viem, kto som, moji blízki to vedia, a to mi úplne stačí. Ja sa tu nebudem vôbec obhajovať a ani nikomu nič vysvetľovať,“ reagovala.

Mohlo by ťa zaujímať:

Julie z Ruže pre nevestu: S Luom k sebe máme blízko, s Jennifer plánujeme rodinnú grilovačku (ROZHOVOR)

Najnovšie sa k tomu rozsiahlejšie vyjadrila aj Anet, ktorá bola pozvaná do podcastu Terezy Kosecovej, ktorá bojovala tiež v Ruži pre nevestu, avšak v predošlom ročníku.

„Normálne sme sa párkrát spojili na zoznamovacej sieti. Išli sme do sauny, to on vymyslel. Mal také špecifické názory niektoré,“ opísala ich stretnutie. „Naposledy o mne povedal, že so mnou spal a okradol ma. A zrazu, ako som vypadla zo šou, tak začal hovoriť toto. Asi si povedal, že na tom zarobí, že ja som nejaká štetka podľa neho a teraz sa mi ide pomstiť,“ dodala.

Potom Sulík ešte pritvrdil. „Odkázal mi, že budem mať skôr AIDS ako dcéru. Že kto by mi v tomto bode chcel urobiť dieťa, a že vyzerám ako liliput,“ dodala Anet v podcaste.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.