Angela Nikolau, hviezda filmu Kto je ďalší? vyliezla do dnešného dňa na viac ako dvesto budov

„Pri čísle dvesto som to prestala rátať, nemalo to zmysel,“ hovorí mladá Ruska.

Zdroj: Angela Nikolau / Instagram

Ruská extrémna modelka Angela Nikolau za posledných sedem rokov, čo sa venuje adrenalínovému koníčku, ilegálne vyliezla na viac ako dvesto budov po celom svete. „Pri čísle dvesto som to prestala rátať, nemalo to zmysel,“ povedala v rozhovore pre tlačovú agentúru SITA.

Záľubu v lezení po vysokých budovách si našla najmä preto, že vždy túžila niečím vyniknúť. „Lákalo ma to práve tým, že to je také nezvyčajné. Nechcela som robiť to, čo robia bežné deti. Som mladé dievča, ktoré chcelo vyniknúť, a zdalo sa mi, že toto je ono! Zároveň som bola v partii so samými chalanmi a mne sa nielenže páčilo, čo robili oni, páčilo sa mi aj to, že mi venovali pozornosť, keď som to robila tiež,“ priznala mladá modelka, ktorá odjakživa inklinovala k športu.

Na začiatku sa pritom aj veľmi bála. „Strašne som sa bála, naozaj strašne, ale videla som, že tí chalani sa neboja a chcela som ten strach prekonať. V partii sme mali ešte jednu babu, ktorá to vzdala hneď pri prvej budove. Ja som išla. Keď sme vyšli hore, oni zrazu podišli k okraju budovy a sadli si tak, že im nohy viseli dolu z budovy. Vtedy som dostala strach, no chcela som, aby ma obdivovali za to, aká som silná. Nechcela som sa ukázať ako slaboch, chcela som prekonať svoj strach… a tak som to spravila tiež,“ uviedla Nikolau.

Po siedmich rokoch už lozí po budovách tak automaticky, že jej to nepríde nijako extra zvláštne a žiadne veľké emócie pri tom podľa vlastných slov neprežíva. „Pri výstupoch obvykle necítim žiadny extra adrenalín, je to súčasť môjho života,“ poznamenala modelka, ktorá je jednou z ústredných tvárí nového filmu režiséra Mira Drobného Kto je ďalší?

View this post on Instagram

🇬🇧 Before flying to Shanghai or Beijing, I advise you to download application «City Weekend” on your phone. . This application is developed by the popular magazine for ex-patriots "City Weekend". It is ready to acquaint users with the most ambitious events that are scheduled for the near future in Beijing and Shanghai. In addition, reviews about the quality of cuisine and service in the best restaurants are available. And unlike other Chinese applications, this is constantly updated, which is very important for a country where changes occur literally every minute. . If this post was useful, like and +++ in the comments and then I will talk about other useful applications that will help you in China in the following posts. . 🇷🇺 Перед полетом в Шанхай или Пекин советую вам скачать на свой телефон приложение «City Weekend» . Это приложение разработано популярным журналом для экс-патриотов «City Weekend». Оно готово ознакомить пользователей с самыми масштабными событиями, которые запланированы на ближайшее время в Пекине и Шанхае. Кроме этого, в нем доступны отзывы о качестве кухни и обслуживании в самых лучших ресторанах. И, в отличии от других китайских приложений, это — все время обновляется, что весьма важно для страны, где изменения  происходят буквально каждую минуту. . Если этот пост был полезен-ставь лайк и +++ в комментариях и тогда я расскажу о других полезных приложениях которые помогут вам в китае в следующих постах. . . . . . . #girl #travel #sport #gym #photography #fitness #extrem #love #instagood #travelphotography #workout #photooftheday #fit #fashion #usa #motivation #beautiful #nature #bodybuilding #style #fitnessmotivation #picoftheday #travelgram #fitfam #cute #training #gymlife #follow #wanderlust #instadaily

A post shared by A N G E L A N I K O L A U (@angela_nikolau) on

Aj keď nakrúcanie nebolo zrovna najjednoduchšie, na Slovensku vraj zažila najkrajší západ slnka. „Hovorí sa, že najkrajšie západy slnka sú v Paríži, boli sme teda s priateľom tam a naozaj to bolo krásne. Ale tam je to v centre samá budova a línia zapadajúceho slnka bola napokon taká akási zúbkovaná…“

„…Naopak, keď sme stáli na veži na Slovensku, boli tam len zelené polia. Nič iné len polia a my traja a slnko zapadajúce za horizont, nie za budovy. Tak to v prírode má byť. Bolo to naozaj krásne, akoby darček od prírody pre nás. Točili sme to totiž posledný deň a keby nám tá príroda ten nádherný západ slnka nedarovala, tak by nič nebolo,“ podotkla Nikolau.

Príbeh, v ktorom vystupovala, je o pretekoch o lajky a followerov na sociálnych sieťach, miestami tak nezodpovednom, že pre ne človek dokonca riskuje svoj život. „Pretek o lajky je dnes medzi školákmi a mládežou asi najrozšírenejší a my sa za nimi ženieme tiež. Miro to v tom filme veľmi pekne ukázal. No my, na rozdiel od iných ľudí, chceme aj to estetično, ten zážitok a to je pre nás to hlavné. Západ slnka by mal vo filme ukázať tento zlomový moment, že to je to najdôležitejšie a kvôli tomu sa oplatí zastaviť, prestať ťukať do telefónu a začať vnímať svet okolo,“ poznamenala modelka.

Mladá Ruska prišla na minulotýždňovú premiéru filmu v sprievode starej mamy, ktorá dovtedy absolútne netušila, čo jej vnučka robí. Na jej kariéru sa začala pýtať až v Bratislave, po tom, čo zbadala niekoľko promo fotografií. Keďže nebývajú pod jednou strechou, adrenalínová záľuba vnučky bola pre ňu dovtedy záhadou. Občas ju údajne videla v reklamách: „Vždy som ju upokojila tým, že prostredie a budovy sú dotvorené počítačom.“ 

Začiatky s týmto unikátnym hobby neboli vôbec jednoduché. Sociálne siete ten najväčší boom ešte len čakal a ľudia mali v priateľoch zväčša len svojich známych. Práve známi však vedia byť najhorší kritici. „Ľudia z môjho okolia mi písali, aká som blbá a nadávali mi. Ale ja nie som typ človeka, ktorého to zlomí. Naopak, tá nenávisť ešte viac naštartovala a povedala som si, že to just budem robiť,“ hovorí Ruska.

Pobúrené komentáre jej však píšu aj vydesení rodičia, ktorí sa obávajú, že by ich deti mohli po nej nebezpečné kúsky opakovať. „Neviem síce o žiadnom takom prípade, že by niekto niečo také zopakoval priamo po mne, ale túto otázku dostávam denno-denne, obzvlášť od mamičiek. Tie mi píšu rôzne škaredé veci a veľmi ma osočujú. Pýtajú sa ma, prečo som taká a aký príklad dávam ich deťom.“

Pre nich má Nikolau len jednu odpoveď: „Najlepším príkladom pre vaše deti ste vy sami a nikto ich nenaučí niečo lepšie ako vy. Vaše deti budú opakovať to, čo budete robiť vy. Ja som vyrastala v športovej rodine, moji rodičia často športovali a navnadili na šport aj mňa. Celá moja trieda vtedy behala za garáže, fajčila, pila a nadávala. Po nikom z nich som nič neopakovala, opakovala som po mojich rodičoch,“ uzavrela.

View this post on Instagram

В Москве я провожу только 20% своего времени, остальное – за границей. В этом есть огромный плюс – я бесконечно путешествую! и есть минус – медицина за границей – это огромные деньги. ну а в китае можно вообще не идти в клинику ;( все равно на английском никто ничего не поймет🤦‍♂️♀ В эту поездку я скачала приложение SmartMed от МТС для общения с доктором по видеосвязи в случае чего и еду так сказать -подкованная в китай 🇨🇳 Что лично я жду от этого приложения и почему его советую вам: ❣️ можно получить консультацию врача по видеосвязи, находясь в любой точке мира (в том числе и в китае), и затем по возвращению, если нужно, записаться на офлайн-прием. Ну или же наоборот. ❣️ в приложении много узких специалистов: от аллергологов до гинекологов. На все случаи жизни!) ❣️ молодые мамочки тоже могут быть спокойны и получить консультацию по состоянию малыша онлайн 24 часа в сутки (педиатры и терапевты работают круглосуточно) ❣️ в приложении консультируют опытные московские врачи из клиник Медси. Поставила для вас ссылку на скачивание в описании профиля !) И приятный сюрприз !Для моих подписчиков действует промокод на одну бесплатную консультацию с любым врачом в приложении TRAVEL6475. Но я надеюсь, что в кита все же буду железно здорова! Чего и вам желаю

A post shared by A N G E L A N I K O L A U (@angela_nikolau) on

Zdroj: SITA / redakcia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia bez kúska rozumu či hanby, ktorým je úplne jedno, čo si o nich kto myslí

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME