Anglický buldog Zsa Zsa bol vyhlásený za najškaredšieho psa na svete! Čomu vďačí za svoj triumf?

Cenné víťazstvo v silnej konkurencii!

Kalifornská Petaluma hostila tento rok už tridsiaty ročník súťaže World’s Ugliest Dog Contest, ktorej cieľom je nájsť toho najškaredšieho zo všetkých psov. Šou prebieha veľmi podobne ako bežné psie výstavy – majitelia predstavujú svojich chlpáčov porote, ktorá ich následne na základe prísnych kritérií hodnotí a vyberie víťaza. Tentokrát si titul odniesla deväťročná Zsa Zsa z Minnesoty.

Sučka buldoga bola pomenovaná podľa legendárnej maďarskej herečky Zsa Zsa Gabor, ktorá sa preslávila svojou krásou, pôvabom, ale aj nespočetnými škandálmi. Majiteľka sa vyjadrila, že jej miláčik adoptovaný z útulku je „tak škaredý, až je krásny“. To znie ako skvelý predpoklad pre úspech v súťaži o najškaredšieho psa.

https://www.boredpanda.com/worlds-ugliest-dog-zsa-zsa/

Extrémne vykrivené zuby a ovísajúci jazyk boli asi prednosti, ktorými Zsa Zsa dokázala upútať porotu a vo veľkej konkurencii získať prvenstvo. Za obe tieto zvláštnosti buldočica vďačí výraznému predkusu dolnej sánky. Okrem svojej prirodzenej krásy Zsa Zsa stavila aj na úpravy –  panička jej nalakovala nechty naružovo a look doladila obojkom rovnakej farby.

Víťazku titulu najškaredšieho psa okrem 1500-dolárovej výhry a trofeje čaká aj cesta do New Yorku a vystúpenie v televíznom programe Today. Hoci súťaž v škaredosti psov môže pôsobiť ako niečo nemorálne a zlomyseľné, nie je to tak. Organizátori a účastníci nemajú za cieľ psom sa posmievať a znevažovať ich, ale práve naopak, poukázať na to, že aj nedokonalé psy môžu byť dobrými priateľmi a spoločníkmi.

Zdroj: cnn.com
Titulná fotka: twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najoriginálnejšie výhovorky slovenských študentov, ktoré budú chýbať všetkým učiteľom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME