Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Útulné bývanie sa dá vytvoriť naozaj kdekoľvek. Dôkazom môže byť aj náš článok, ktorý sme ti priniesli pred nejakým časom. Anglický pár si v ňom útulne zariadil karavan. V tomto článku sa pozrieme na partnerov Lucy Stevens a Glena Carlossa z britského Southamptonu, ktorí si zakúpili starý americký autobus z roku 2009.

Ako píše aj portál Metro, pár v roku 2020 tento autobus premenil priam na nepoznanie. S renováciou začali počas pandémie a strávili ňou celkom sedem mesiacov. Posledné úpravy boli urobené v októbri minulého roka. Pár do premeny autobusu vrazil približne 50-tisíc libier (takmer 58-tisíc eur) a vytvoril z neho luxusný a originálny príbytok.

Profimedia

Nájdeme v ňom kuchyňu, spálňu, jedáleň, kúpeľňu, ale aj domáce kino. Zvonku ale stále pôsobí ako klasický autobus. Spočiatku v ňom Lucy a Glen aj bývali, ale napokon sa ho rozhodli predať za 65-tisíc libier (asi 75 323 eur). Získané prostriedky chcú použiť na kúpu a úpravu ďalšieho autobusu. Záujemcovia o autobus môžu podľa nich získať nevšedný a unikátny príbytok s priestorom pre štvorčlennú rodinu. A my musíme uznať, že vyzerá naozaj fantasticky!

Zábery z netradičného bývania v autobuse

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť