Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav

Útulné bývanie sa dá vytvoriť naozaj kdekoľvek. Dôkazom môže byť aj náš článok, ktorý sme ti priniesli pred nejakým časom. Anglický pár si v ňom útulne zariadil karavan. V tomto článku sa pozrieme na partnerov Lucy Stevens a Glena Carlossa z britského Southamptonu, ktorí si zakúpili starý americký autobus z roku 2009.

Ako píše aj portál Metro, pár v roku 2020 tento autobus premenil priam na nepoznanie. S renováciou začali počas pandémie a strávili ňou celkom sedem mesiacov. Posledné úpravy boli urobené v októbri minulého roka. Pár do premeny autobusu vrazil približne 50-tisíc libier (takmer 58-tisíc eur) a vytvoril z neho luxusný a originálny príbytok.

Profimedia

Nájdeme v ňom kuchyňu, spálňu, jedáleň, kúpeľňu, ale aj domáce kino. Zvonku ale stále pôsobí ako klasický autobus. Spočiatku v ňom Lucy a Glen aj bývali, ale napokon sa ho rozhodli predať za 65-tisíc libier (asi 75 323 eur). Získané prostriedky chcú použiť na kúpu a úpravu ďalšieho autobusu. Záujemcovia o autobus môžu podľa nich získať nevšedný a unikátny príbytok s priestorom pre štvorčlennú rodinu. A my musíme uznať, že vyzerá naozaj fantasticky!

Zábery z netradičného bývania v autobuse

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť