Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav
Zdroj: ©StudioCanal / MovieStillsDB

Anime, sci-fi aj napínavé trilery. Skvelé filmy, ktoré dorazia na stream v januári

Januárová filmová ponuka na streamovacích platformách bude bohatá.

Pred nami je prvý mesiac nového roka. Aké filmy si počas neho budeme môcť vychutnať na rôznych streamovacích platformách?

Výber bude aj tentokrát pomerne pestrý, nájdeš v ňom dokument, citlivú dramédiu, sci-fi, ale aj životopisnú drámu. Poďme si teda jednotlivé tituly predstaviť bližšie.

1. Bitconned

Celovečerný dokument Bitconned natočil Bryan Storkel a bližšie sa v ňom pozrel na zločin na trhu s kryptomenami. Traja muži vylákajú z investorov kryptomeny za milióny dolárov a začnú si žiť ako králi. Dokument nám už 1. januára doručí Netflix.

2. Society of the Snow

Drámu Society of the Snow natočil J. A. Bayona. Príbeh vychádza zo skutočných udalostí a rozpráva o havárii letu 571, ktorú prežilo 29 zo 45 cestujúcich. Tí sa ale ocitli v nehostinných podmienkach a neschopní dovolať sa pomoci. Ak chceli prežiť, museli sa uchýliť k extrémnym prostriedkom.

Hlavné úlohy stvárnili Rafael Federman, Esteban Bigliardi, Alfonsina Carrocio, Paula Baldini, Enzo Vogrincic a Rogelio Gracia. Snímka si odbila premiéru na festivale v Benátkach a odniesla si nadšené recenzie. Získala aj viacero cien. Na Netflixe si ju budeme môcť zapnúť od 4. januára.

3. Good Grief

Dramédia Good Grief vznikla pod režisérskou taktovkou Dana Levyho. Ten si napísal aj scenár a zahral si aj hlavnú rolu Marca Dreyfusa. Tomu práve zomrel manžel aj matka a on má problém sa s týmito stratami vyrovnať. Spolu s dvoma najlepšími priateľmi vyrazí na víkend do Paríža, aby načerpal nové sily. Na povrch sa však začnú predierať rôzne tajomstvá.

Vo filme si zahrali aj Ruth Negga, Himesh Patel, Luke Evans, Celia Imrie, Arnaud Valois, Emma Corrin či Kaitlyn Dever. Snímka z traileru pôsobí ako sympatický nezávislák, ktorému určite dáme šancu. Na Netflix dorazí 5. januára.

Mohlo by ťa zaujímať:

Čitatelia EMEFKA si mohli aktivovať Premium úplne zadarmo ako náš vianočný darček

4. Foe

Sci-fi drámu Foe natočil Garth Davis. V centre príbehu sú manželia Hen (Saoirse Ronan) a Junior (Paul Mescal), ktorí hospodária na malom kúsku pôdy. Ich život naruší podivný cudzinec, ktorý manželom oznámi, že Junior bude odvezený na vesmírnu stanicu a Hen ostane v spoločnosti robota.

Vo filme si zahral aj Aaron Pierre. Námet znie zaujímavo a obsadenie je kvalitné, takže sme zvedaví, čo si pre nás Davis pripravil. Snímka zamieri na Prime Video 5. januára.

5. Role Play

Trilerovú komédiu Role Play natočil Thomas Vincent a jej hlavnou hrdinkou je Emma (Kaley Cuoco), ktorá so svojím manželom Daveom (David Oyelowo) a dvoma deťmi žije na predmestí New Jersey. Pred svojou rodinou však skrýva tajomstvo: v skutočnosti je nájomná vrahyňa. Keď jej manžel toto tajomstvo odhalí, vecí naberú nečakaný smer.

Vo filme uvidíme aj Billa Nighyho, Connie Nielsen, Simona Delaneyho a Rudiho Dharmalingama. Trailer sľubuje vcelku zábavný akčný kúsok. Tak snáď dostaneme kvalitný film. Premiéru si odbije 12. januára na Prime Video.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.