Anketa

Anketa dňa: Bol si niekedy svedkom požiaru?

Skôr si ho cítil alebo videl?


Horia kontajnery, horia lesy, horia autá, horia budovy. A mnoho iného. Niekedy až pri sledovaní požiaru človek zistí, že horieť môžu aj veci, o ktorých si to nikdy nemyslel. Oheň dokáže byť skutočne ničivým živlom.

Asi najväčšiu výzvu pre hasičov v mestách predstavujú požiare budov. Niektoré rozsiahlejšie stavby, ktoré pozostávajú z niekoľkých podlaží alebo sú v nich skladované nebezpečné materiály sú naozaj ťažkým orieškom a ich celkové uhasenie môže trvať až niekoľko hodín.

  1. Bol si niekedy svedkom požiaru?

    1. áno
    2. nie
    137 hlas(y/ov)
    Share Your Result

Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Peter Strhan
Expert na internetovú a digitálnu kultúru, ktorý v redakcii EMEFKA pôsobí od jej založenia v roku 2017. Disponuje takmer dekádou skúseností s pokrývaním online trendov, digitálneho folklóru a fenoménu internetových mémov. Vo svojej publicistickej tvorbe sa analyticky zameriava na prienik spoločenských vied a kultúry, pričom transformuje komplexné sociálne fenomény a aktuálne spoločenské témy do pútavej a zrozumiteľnej formy.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA