Utorok 18.1.2022
sk
Bohdana
cz
Vladislav, Vladislava

Apetor, obľúbený otužilec z YouTube, tragicky zahynul

Nór sa utopil len pár dní po svojich 57. narodeninách.


Populárny YouTuber Apetor tragicky zahynul, uvádza portál Indy100. Vlastným menom Tor Eckhoff, 57-ročný robotník z nórskeho mesta Sandefjord, dokázal medzi internetovými osobnosťami vyniknúť jedinečným obsahom, svojským humorom a bezkonkurenčnou schopnosťou vyčarovať úsmev na tvárach ľudí.

Hlavnou témou videí Apetora bol pobyt v krásnej nórskej prírode, kúpanie sa v ľadovej vode či v snehu a neustále popíjanie vodky. Vo svojom profile na YouTube dokonca vyslovene uviedol, že nie je žiadnym spôsobom prepojený na výrobcu vodky a nie je platený za jej propagáciu.

Okrem bežných videí sa veľkej obľube medzi divákmi tešili hlavne bláznivé novoročné videá a narodeninové špeciály, počas ktorých Apetor pripomínal, že ešte stále žije. Krutou iróniou je fakt, že zahynul len pár dní po tom, ako zverejnil video s názvom „Nie som mŕtvy, dnes mám 57“.

Tragédia, ktorá YouTubera stála život, sa stala minulý piatok. Apetor sa vybral korčuľovať na zamrznuté jazero. Samozrejme si so sebou vzal aj výbavu na natáčanie a zábery z jazera plánoval použiť vo svojom ďalšom videu. Osud veci zariadil inak, ľad sa prelomil a Nór bol vydaný napospas živlom. Záchranárom sa ho nepodarilo priviesť späť k životu.

Odchod jedinečnej osobnosti zasiahol státisíce fanúšikov. Na sociálnych sieťach sa objavilo množstvo príspevkov, ktoré vzdávajú poctu legende.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť