Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Aplikácia Messenger chystá veľké novinky. Zmeny potešia mnohých používateľov

Novinky používatelia žiadali už dlho.


Spoločnosť Meta predstavila dlhoočakávané novinky, ktoré používatelia už dlho žiadali. Na svojom webe uviedla, že má ísť o zmeny, vďaka ktorým bude posielanie správ bezpečnejšie, ovládateľnejšie a jednoduchšie.

Predovšetkým má ísť o šifrovania správ, posielania fotografií a videí vo vyššej kvalite a tiež o možnosť úpravy správy po jej odoslaní.

Voliteľné šifrovanie správ je dostupné na Messengeri už od roku 2016, no teraz Meta prišla s novinkou, ktorá zabezpečí, že budú automaticky šifrované všetky správy. Prístup k nim nebude mať nikto okrem spoločnosti Meta.

Eva Mores zo seriálu Nemocnica: Nedokážem sa na seba pozerať. Režisérke som povedala, že ona musí byť mojimi očami (ROZHOVOR)

Odporúčame prečítať:

Eva Mores zo seriálu Nemocnica: Nedokážem sa na seba pozerať. Režisérke som povedala, že ona musí byť mojimi očami (ROZHOVOR)

Ďalšia novinka sa týka úpravy správ. Doteraz sme boli zvyknutí na to, že ak sme sa pri písaní správy pomýlili, mohli sme správu zmazať pre všetkých účastníkov chatu. Teraz nebudeš musieť správu mazať celú, ale jednoducho ju upravíš. Táto možnosť však bude dostupná iba 15 minút po odoslaní správy.

Lepšia kvalita fotografií a videí

Meta tiež pracuje na vylepšení posielania fotografií a videí, ktoré si teraz zachovajú kvalitu. Okrem toho si budeš môcť vybrať, či sa bude druhým ľuďom zobrazovať to, či si si ich správu prečítal, alebo nie. Budeš si ju teda môcť prečítať bez toho, aby sa druhej strane ukázalo „zobrazené“.

Novinka prichádza aj pre hlasové správy. Po novom si budeš môcť hlasovky pustiť aj so zvýšenou rýchlosťou a ak pri ich počúvaní opustíš chat, po opätovnom otvorení sa budeš môcť vrátiť tam, kde si skončil.

Shutterstock

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.