Aprílové žarty, s ktorými si značky zavarili. Pri týchto ľudia dúfali, aby boli reálne

Kto by nechcel desaťlitrové balenie obľúbenej zmrzliny?

Nie je vôbec prekvapivé, keď na prvý apríl vidíte rôzne články o tom, že zatvárajú vašu obľúbenú zmrzlináreň, že mekáč ide predstaviť nový nevšedný produkt a podobné bláznovstvá. Aký by to bol predsa Deň bláznov, ak by sme sa nemali na čom nachytať.

Viackrát sa však už stalo, že si značky vymysleli prvoaprílový žartík, ktorý sa ľuďom tak veľmi zapáčil, že chceli, aby to nebol len žart. Pozri si tie najlepšie prvoaprílové žarty, aké kedy vznikli a ľudia pri nich dúfali, aby boli reálne.

Naozaj rodinné balenie na zmrzlinu

Obľúbená značka zmrzliny Ben & Jerry’s prišla včera s výborným nápadom. Desaťlitrovým balením, ktoré by konečne mnohým vydržalo trošku dlhšie. Alebo aj nie. Rovnako ľudia dúfali, že to nie je len aprílový žart.

Nay a ich hokejové vychytávky

Známy predajca elektroniky, ktorý momentálne podporuje nadchádzajúce MS v hokeji, to výborne využil aj na 1. apríl. Predstavil rôzne hokejové vychytávky, po ktorých by zatúžil nejeden fanúšik hokeja.

Lego s novou aplikáciou „Nájdi moju kocku“

Aplikácia, ktorá podľa obrázka využíva rozšírenú realitu, by bola naozaj skvelá. Určite by sa hodila mnohým, nielen malým staviteľom lega. V komentároch sa našlo veľa pozitívnej odozvy a ľudia si priali, aby to bola pravda. Okrem toho sa našiel aj názor, že by mala byť taká aplikácia, ktorá nájde lego na zemi, aby sme mohli predísť utrpeniu, keď na jednu z kociek skočíme.

McDonald’s a ich nový hamburger, na ktorý mnohí dostali chuť

McDonald’s v Austrálii si z ľudí vystrelil s ich novým hamburgerom, v ktorom hrajú hlavnú úlohu zavárané uhorky. Mnohým sa tento nápad zapáčil tak veľmi, až boli sklamaní, že nový McPickle nebude uvedený do predaja.

Keď si chceš v práci pospať a berieš to naozaj vážne

Že má Austrália dobrý zmysel pre humor, ťa presvedčí aj tento prvoaprílový žart. Vytvorili príspevok o pohodlnom produkte do tvojej práce, ktorý ti zaručí veľmi príjemný spánok. Kto by nechcel niečo takéto, keď to má aj senzor na šéfa, kalendár pre zdriemnutie a iné super funkcionality!

3D tlačiareň pre deti, s ktorou môžu tlačiť plastelínové výtvory

3D tlačiarne mali dávnejšie naozaj veľký boom. Kto by svojmu dieťaťu nechcel dať takúto perfektnú zábavku? S takou by sa chceli hrať nielen deti, ale aj dospelí.

thinkgeek.com (https://www.thinkgeek.com/product/f487/?cpg=cj&ref=&CJURL=&AID=13074601&CJEVENT=2adef7c4551b11e9822200740a180514&CJID=2617611&PID=8252739&SID=38395X1559799X935920ff264a4b17befb6eb4e72a72e6&utm_campaign=affiliates&utm_medium=affiliates&utm_source=cj)

Honda so zabudovanými kamerami pre selfie

V roku 2015 si Honda vystrelila z fanúšikov so svojím novým autom, ktoré malo mať zabudovaných desať kamier. Nepotreboval by si žiadnych kamarátov, ktorí ti budú robiť fotky, stačí ti Honda SLF. Pre nadšených používateľov Instagramu to muselo byť veľké sklamanie, keď zistili, že je to žartík.

Google so svojimi inteligentnými produktmi

Google si na prvý apríl poriadne uletelo. Predstavili tulipán, s ktorým sa bude dať rozprávať a povie vám, keď potrebuje zaliať, prípadne, keď potrebuje viac slnka a podobne. Okrem toho Google ešte predstavilo aplikáciu, ktorá ti vyčistí telefón. Zvonka. Tieto produkty by sme rozhodne vrúcne privítali.

Titulná fotka: Ben & Jerry’s 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Produkty, ktoré nás úplne očividne klamú, a aj tak si ich kupujeme

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME