Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Astrológia je síce vedeckou obcou považovaná za pseudovedu, ale asi by sme našli dosť ľudí, ktorí naozaj veria horoskopom, prípadne tomu, že ich osud určuje postavenie planét. Ako píše portál Unilad, samozvaná „kriminálna astrologička“ Meg Miller sa teraz so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti TikTok podelila o to, ktoré znamenie sa najčastejšie spája so sériovými vrahmi.

Podľa Miller a jej „astrologického výskumu“ vyplýva, že najväčšia pravdepodobnosť, že sa z človeka stane sériový vrah, je znamenie kozorožca. Ako dôkazy Miller uviedla príklady brutálnych vrahov Iana Bradyho, Joela Rifkina a Harolda Shipmana, ktorí boli všetci kozorožci.

@gruesomepodcast

If you’re a Capricorn, you might also be a serial killer. #serialkiller #astrology

♬ original sound – Meg + Coni

Tak čo, je to práve tvoje znamenie? Nezúfaj, podľa iných astrológov sú kozorožci skôr rozumní dobráci, zruční vodcovia a disciplinovaní ľudia s vysokou sebakontrolou. A pokiaľ patríš skôr medzi skeptikov a racionalistov, tak nad vyhláseniami Miller určite akurát tak mávneš rukou a odmietneš ich ako hlúpu poverčivosť.

Čítaj ďalej: HOROROSKOP na mesiac október


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť