Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Astronaut z Čiech aj fantasy s hviezdou Stranger Things. 9 zaujímavých filmov, ktoré dorazia na stream v marci

Čo si pre nás streamovacie platformy pripravili na marec?


Máme tu marec a s ním aj seriálové a filmové novinky na streamovacích platformách. V tomto článku ti predstavíme 9 zaujímavých filmových titulov, ktoré si odbijú premiéru v nasledujúcich dňoch.

Aj tentokrát pôjde o pomerne pestrú žánrovú zmes. Nájdeš medzi nimi dokumenty, sci-fi, bláznivú komédiu či fantasy. Nižšie si jednotlivé snímky predstavíme bližšie.

1. You Are Not Alone: Fighting the Wolf Pack

Dokument You Are Not Alone: Fighting the Wolf Pack od Roberta Bahara a Almunedy Carracedo rozpráva o prípade brutálneho znásilnenia, ku ktorému došlo v roku 2016 na festivale San Fermín.

Tento ohavný čin vyvolal po celom svete vlnu rozhorčenia. V dokumente zaznejú kľúčové svedectvá a zameria sa aj na dopady tohto zločinu. Snímka bude na Netflixe dostupná od 1. marca.

2. My Name Is Loh Kiwan

Romantická dráma My Name Is Loh Kiwan vznikla v réžii Hee Jin Kim. Hlavným hrdinom je Lo Ki-wan (Joong-ki Song), ktorý utiekol zo Severnej Kórey a snaží sa v Belgicku získať status utečenca.

Popritom natrafí na mladú Marie (Sung-eun Choi), ktorá stratila vôľu žiť. Je ale možné, že práve toto stretnutie zmení životy obom hrdinom.

Vo filme si zahrali aj Han-cheol Jo, Seong-ryeong Kim, Hyun-woo Seo, Sang-hee Lee, Il-hwa Lee či Harry Szovik. Snímka si odbije premiéru 1. marca na Netflixe.

3. Spaceman

Sci-fi dráma Spaceman od Johana Rencka rozpráva o českom astronautovi Jakubovi Procházkovi (Adam Sandler). Ten je vyslaný do vesmíru na náročnú misiu, ale jeho život na Zemi sa zatiaľ rozpadá.

Jeho manželstvo s Lenkou (Carey Mulligan) sa otriasa a Jakub nevie, či dostane možnosť ho napraviť. V hĺbkach vesmírnej lode mu s jeho životom pomáha zrejme imaginárny mimozemský pavúk, ktorý s ním vedie dlhé rozhovory.

Trailer na hranú Malú morskú vílu spôsobil kontroverzie. Na YouTube mal za dva dni 1,5 milióna „dislajkov“

Určite si prečítaj:

Trailer na hranú Malú morskú vílu spôsobil kontroverzie. Na YouTube mal za dva dni 1,5 milióna „dislajkov“

Vo filme si zahrali aj Paul Dano, Isabella Roselliny, Kunal Nayyar, Sinead Phelps či Jana Procházková. Snímka vyzerá veľmi dobre a slovenského diváka zaujme aj zasadením do českého prostredia. Premiéra sa uskutoční 1. marca na Netflixe.

4. Ricky Stanicky

Na svoje si prídu aj milovníci bláznivých komédií. Ricky Stanicky od Petera Farrellyho sa sústredí na troch najlepších kamarátov, ktorí si vymyslia imaginárneho Rickyho Stanickyho. Toho následne využívajú vždy, keď sa potrebujú dostať z problémov.

Ubehne dvadsať rokov a kamaráti stále Rickyho používajú ako alibi pre svoje správanie. Keď sa ale ich partnerky začnú dožadovať stretnutia s ním, budú musieť vymyslieť, ako Rickyho priviesť k životu.

Hlavné úlohy stvárnili Zac Efron, John Cena, Jermaine Fowler, Adrew Santino, Lex Scott Davis, William H. Macy a Anja Savcic. Trailer sľubuje nenáročnú oddychovku, tak snáď ju naozaj dostaneme. Film zamieri na Prime Video 7. marca.

5. Damsel

V marci si premiéru odbije aj lákavá fantasy Damsel od Juana Carlosa Fresnadilla. Hlavnou hrdinkou je odvážna princezná Elodie (Millie Bobby Brown), ktorá zistí, že rodina princa, za ktorého sa vydala, ju chce obetovať ako súčasť starodávneho rituálu. Keď sa ocitne v jaskyni s hrozivým drakom, musí zapojiť všetky svoje schopnosti a pokúsiť sa prežiť.

Okrem Brown uvidíme aj Angelu Bassett, Robin Wright, Raya Winstonea, Nicka Robinsona, Brooke Carter a Shohreh Aghdashloo. Damsel pôsobí ako celkom zaujímavá fantasy, ktorej snáď nebude chýbať nejaké to napätie a solídna atmosféra. Šancu tomu dáme. Damsel dorazí na Netflix 8. marca.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.