Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Niežeby som na to bola akýmkoľvek spôsobom kvalifikovaná, no rozhodla som sa z vlastnej iniciatívy obohatiť tvoj život o zopár užitočných rád. Po prvé, nikdy netlač ten prd príliš nasilu, najmä nie uprostred prednášky o zdravom stravovaní. Nie je to prd a učiteľ si rozhodne nenechá ujsť túto skvostnú šancu použiť ťa ako ukážkový príklad toho, čo za zverstvá sa odohrávajú v čreve človeka, ktorý žerie, čo mu pod ruku príde. Po druhé, ak si myslíš, že tvoje obľúbené biele tričko zvládne dve hodiny ohnivého tanga v práčke s tými červenými ponožkami bez ujmy na zdraví, si na omyle. A po tretie nikdy, ale naozaj NIKDY, nehoň fľašu s vodou v priamom prenose.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/reactionseditor-dont-will-ferrell-3ohuAwaX6Q13W78tdS)

Áno, túto informáciu si zachytil veľmi správne. Nikdy nehoň fľašu v priamom prenose. Teda pokiaľ sa ti záhadne na chodbe nepovaľuje niekoľko desiatok tisíc dolárov na to, aby si následne za tento mierne úchylný počin zacvakal parádnu pokutu (a ani ak sa ti tam tie prachy povaľujú to nerob, radšej mi pošli číslo a ja ti to tam prídem upratať). Ak sa však predsa len rozhodneš ručne stručne uspokojovať svoj nápoj, priprav sa na to, že dopadneš presne ako tenista Nick Kyrgios, ktorý sa teraz vďaka chvíľke rozkoše s pollitrovým kusom plastu musí pasovať s poriadnou pokutou.

express.co.uk (https://www.express.co.uk/sport/tennis/977653/Nick-Kyrgios-Kyle-Edmund-British-Andy-Murray-Queens-tennis-scores-results)

23,500 austrálskych dolárov, čo je zhruba 15-tisíc eur. To je presne suma, ktorú si mladý austrálsky profesionálny hráč tohto uvzdychaného športu musí našetriť do prasiatka, aby zaplatil pokutu za svoje fľašové hrátky so sexuálnym podtónom. Nebolo to však prvýkrát, kedy sa BBC muselo ospravedlniť svojim sledovateľom za činy tohto športovca – naposledy za to, ako legendárnu olympijskú plavkyňu Dawn Fraser nazval rasistkou. Video jeho fľaško-masturbácie obletelo sociálne siete a teraz si ho môžete pozrieť aj vy a sami posúdiť, či bola pokuta oprávnená alebo ľudia len vidia to, čo vidieť chcú a na jeho čine nebolo nič s nádychom perverznosti.

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: youtube.com, express.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť