Austrálsky tenista dostal šialenú pokutu. „Honil“ fľašu s vodou v priamom prenose.

Nabudúce si už feši dá dvakrát pozor, kde sa oddáva radovánkam so svojou fľašou vody

Niežeby som na to bola akýmkoľvek spôsobom kvalifikovaná, no rozhodla som sa z vlastnej iniciatívy obohatiť tvoj život o zopár užitočných rád. Po prvé, nikdy netlač ten prd príliš nasilu, najmä nie uprostred prednášky o zdravom stravovaní. Nie je to prd a učiteľ si rozhodne nenechá ujsť túto skvostnú šancu použiť ťa ako ukážkový príklad toho, čo za zverstvá sa odohrávajú v čreve človeka, ktorý žerie, čo mu pod ruku príde. Po druhé, ak si myslíš, že tvoje obľúbené biele tričko zvládne dve hodiny ohnivého tanga v práčke s tými červenými ponožkami bez ujmy na zdraví, si na omyle. A po tretie nikdy, ale naozaj NIKDY, nehoň fľašu s vodou v priamom prenose.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/reactionseditor-dont-will-ferrell-3ohuAwaX6Q13W78tdS)

Áno, túto informáciu si zachytil veľmi správne. Nikdy nehoň fľašu v priamom prenose. Teda pokiaľ sa ti záhadne na chodbe nepovaľuje niekoľko desiatok tisíc dolárov na to, aby si následne za tento mierne úchylný počin zacvakal parádnu pokutu (a ani ak sa ti tam tie prachy povaľujú to nerob, radšej mi pošli číslo a ja ti to tam prídem upratať). Ak sa však predsa len rozhodneš ručne stručne uspokojovať svoj nápoj, priprav sa na to, že dopadneš presne ako tenista Nick Kyrgios, ktorý sa teraz vďaka chvíľke rozkoše s pollitrovým kusom plastu musí pasovať s poriadnou pokutou.

express.co.uk (https://www.express.co.uk/sport/tennis/977653/Nick-Kyrgios-Kyle-Edmund-British-Andy-Murray-Queens-tennis-scores-results)

23,500 austrálskych dolárov, čo je zhruba 15-tisíc eur. To je presne suma, ktorú si mladý austrálsky profesionálny hráč tohto uvzdychaného športu musí našetriť do prasiatka, aby zaplatil pokutu za svoje fľašové hrátky so sexuálnym podtónom. Nebolo to však prvýkrát, kedy sa BBC muselo ospravedlniť svojim sledovateľom za činy tohto športovca – naposledy za to, ako legendárnu olympijskú plavkyňu Dawn Fraser nazval rasistkou. Video jeho fľaško-masturbácie obletelo sociálne siete a teraz si ho môžete pozrieť aj vy a sami posúdiť, či bola pokuta oprávnená alebo ľudia len vidia to, čo vidieť chcú a na jeho čine nebolo nič s nádychom perverznosti.

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: youtube.com, express.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 vtipných memes, ktoré pozná každý, kto pracuje v reštaurácii


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME