Babička oslávila 105. narodeniny. Tvrdí, že za jej dlhovekosť môžu mnohé neresti.

Keď ti budú nabudúce rodičia vyčítať tvoj životný štýl, povedz, že chceš dlho žiť.

Oslava našich starých rodičov je vždy zaujímavá, najmä pre tých, ktorí sa tešia na rôzne zážitky. Dedovia rozprávajú o vojne, babky o všetkom možnom, zješ za tanier slížovej polievky, tanier štipľavého gulášu, ochutnáš punčiak, krémeš, a zapiješ to litrom Pepsi. No ruku na srdce, boli ste už na oslave takej poriadnej nefalšovanej storočnice?

Presne toto sa podarilo reportérke, ktorá sa vybrala minulý piatok na oslavu do domovu dôchodcov. Oslavovala Helen Granier z Palm Harbor a dokonca svoje neuveriteľné 105. narodeniny. Párty prebiehala v kruhu najbližších priateľov. Táto babička, ktorá prežila obe svetové vojny, však tvrdí, že žiadny tajný recept na dlhovekosť nemá.

Helen tvrdí, že nikdy ani len nepomyslela na to, že by sa dožila takého vysokého veku. Priznáva však, že mala rada zábavy, ku ktorým patril alkohol a cigarety. Ako to už na oslavách býva zvykom, aj Helen si pospomínala na svoju rebelskú mladosť. Milovala rôzne akcie a rada tancovala až do skorého rána. Popíjala pivo a fajčila dobré cigarety. Nuž, rozdiel bol v tom, že potom celý deň nevyspávala ako my, ale z párty šla rovno do práce. Ale zase…Ktovie, kde táto rebelka pracovala.

WTSP

Oslávenkyňa rozprávala rôzne príbehy z mladosti a smiala sa na spomienkach. Dokonca prezradila, že počas svojho života mala rada automaty. Kým žil jej manžel, výlet do Vegas bolo pre nich tabu, pretože veľmi dobre vedel, že rada hrá. Svoj sen si však splnila po jeho smrti a Las Vegas, mesto hriechu, navštívila.

Helen si dokonca spomína aj na prvú svetovú vojnu. Vtedy mohla mať tak tri-štyri roky a matne si pamätá ako jej teta prišla k nim do domu, aby navštívila jej matku, ktorá bola veľmi chorá na tuberkulózu.

105th birthday party

LIVE NOW | Helen Granier of Palm Harbor is celebrating her 105th birthday at the Coral Oaks Independent Living Facility. Happy birthday, Helen! wtsp.com

Gepostet von 10News WTSP am Freitag, 15. Juni 2018

Babička žije už približne deväť rokov v domove dôchodcov Coral Oaks Independent Living Facility.  No ako môžete sami vidieť, má sa senzačne.

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: WTSP

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dojatí otcovia, ktorí prvýkrát uvideli svoje dcéry vo svadobných šatách

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME