Babka odhalila dospelácke hračky svojho vnuka: Myslela si, že sú to termo ponožky a obula si ich

A ani za ten svet sa z nich nevedela dostať von…

Zdroj: Doruk Yemenici / Unsplash

O všeličom sa môžeme hádať a naťahovať, no jedno je nemenné a isté – starí rodičia a tvoj sexuálny život sú dve separátne entity, ktoré by sa nikdy, za žiadnych okolností, nemali miešať. Je to trápne. Nanajvýš nevhodné. A môže to mať fatálne následky… teda minimálne pre tú babču z piateho dielu Prcičiek to práve slávne nedopadlo.

Ono možno nebolo tak celkom kóšer oddávať sa svojim intímnym momentom uprostred obývačky so slúchadlami na ušiach, ale o tom potom. Pretože toto nie je článok o zlých rozhodnutiach tragikomických filmových postáv. Toto je článok o chlapíkovi, ktorý jedného pekného dňa prišiel domov… a našiel tam svoju babku s jeho erotickými pomôckami na nohách.

Myslela si, že sú to termo ponožky, a tak si milá babka, natešená svojím nálezom parádnych hrejivých ponožtičiek, nasadila na nohy dve umelé vagíny. A problém bol na svete. Toto je jedna z tých situácií, z ktorej sa už nevysekáš. Keby ich našla len tak ležérne pohodené v zásuvke a dožadovala sa informácie, čo to vlastne je, ešte by sa to dalo zahrať do autu. Lenže takto už nie je šanca.

Chlapík musel ísť s pravdou von a priznať sa svojej nevinnej babičke, čo za parádu si to na nohy vlastne natiahla. Človek by povedal, že už len toto samotné pokryje celú dávku trápnosti, ktorú je za jeden deň niekto schopný absolvovať. No tam to, bohužiaľ, nekončí. Babke sa totiž umelé vagíny na nohách zasekli a jej vnuk nemal inú možnosť – musel babke von z erotických pomôcok pomôcť on.

Vzniklo z toho komické video a séria fotografií, a keďže to v tom momente už naozaj nemohlo byť horšie, chalanisko sa z toho pokúsil aspoň vyťažiť maximum. S celou historkou aj fotodokumentáciou sa teda na Twitteri podelil so zvyškom sveta a my sme mu za to veľmi vďační. Po prvé preto, že sa máme na čom škodoradostne smiať. Po druhé preto, že máme unikátnu príležitosť uvedomiť si, že tie naše životy možno predsa len nie sú také katastrofálne.

Zdroj: analKABAO / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muž si nechal na chrbát vytetovať zeleného ufóna Alzáka. Alza mu za to sľúbila vytúženú odmenu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME