Sobota 27.11.2021
sk
Milan
cz
Xenie

Babka pred šiestimi rokmi omylom pozvala na večeru neznámeho chlapca. Stala sa z toho každoročná tradícia

Večeru na Deň vďakyvzdania plánujú stráviť aj šiesty rok po sebe.


Omyl vyústil v milú tradíciu. 64-ročná Wanda Dench v roku 2016 prostredníctvom textovej správy omylom pozvala na večeru na Deň vďakyvzdania úplne neznámeho muža! Ako uvádza portál Unilad, žena si myslela, že píše svojmu vnukovi, v skutočnosti ju však poslala istému Jamalovi Hintonovi, s ktorým sa vôbec nepoznala.

Jamala správa prekvapila a pre istotu si vypýtal Wandinu fotografiu, aby si bol istý, či mu náhodou nepísala jeho vlastná stará mama. Keď zistil, že ide o neznámu ženu, napísal jej: „Nie ste moja stará mama, ale mohol by som sa aj tak prísť najesť?“

Odpoveď Wandy ťa možno prekvapí. Napísala mu: „Pravdaže môžeš, to je predsa to, čo staré mamy robia. Kŕmia všetkých!“ Screenshoty z tejto konverzácie Jamal zverejnil na Twitteri, kde sa veľmi rýchlo stali virálnymi. Jamal Deň vďakyvzdania naozaj strávil s Wandou a jej rodinou.

A rozhodne to nebolo naposledy. Od roku 2016 totiž Wanda a Jamal trávia Deň vďakyvzdania spolu, a to so železnou pravidelnosťou. Tradíciu si nenechali narušiť ani prebiehajúcou pandémiou a plánujú sa zísť už po šiestykrát. Priateľov niekedy skrátka nájdeme aj v situáciách, keď by sme to vôbec nečakali!


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť