Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Nie je veľa tých, ktorí by si mohli povedať, že po svojej smrti a návšteve nebeskej brány sa opäť vrátili k životu. Ku komiksovým hrdinom a mytologickým postavám môžeme zaradiť aj 83-ročnú ukrajinskú starenku Xéniu Diduch. O prípade informoval DailyMail.

Tejto pani nečakane prišlo veľmi zle a zhrození príbuzní jej museli zavolať sanitku. Žiaľ, ani napriek veľkému úsiliu záchranárov sa tetu nepodarilo zachrániť a bola vyhlásená za mŕtvu. Pozostalí sa okamžite pustili do príprav pohrebu. Objednali kňaza a nechali vykopať hrob.

profimedia.sk

Čo sa ale nestalo? Desať hodín po smrti sa teta Xénia prebrala k životu. Ihneď bola prevezená do nemocnice, kde sa dostala do plného vedomia. Ukrajinská teta dokázala, že je silnejšia ako smrť a jej úmrtný list bol roztrhaný.

profimedia.sk

Babuška opísala, aké to bolo zomrieť: po smrti vraj videla nebeskú bránu a počula, ako ju volá jej nebohý otec. Nábožnejší človek by povedal, že Xénia dostala druhú šancu za všetky životy, ktoré zachránila ako zdravotná sestra.

Z toho, čo sa stalo, sú všetci udivení. Doktorka Katylova z miestnej nemocnice hovorí, že za dvadsať rokov svojej praxe sa s ničím podobným nestretla. Kňaz Roman Petrik zašiel ešte ďalej a vyjadril sa, že sa zrejme stal zázrak.

profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk, dailymail.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť