Babka stratila zubnú protézu. Našla sa tam, kde by ju naozaj nikto nehľadal

Život so psom je fakt zábava. Hlavne, keď je nablízku protéza.

Zdroj: PxHere

Mať domáceho miláčika, to je päť percent lásky, päť percent zbierania malých hnedých kôpok z miest, kde malé hnedé kôpky rozhodne byť nemajú a zvyšok tvorí sporadické láskyplné vrieskanie otázky: „Čo to máš v tej hube?!“

Človek akosi ráta s tým, že sa občas chovajú ako malé deti, že ich nemôžeš nechať päť minút bez dozoru, a že sa im aj za tento krátky čas podarí vyparatiť galibu grandióznych rozmerov. Rozhodne však neráta s tým, že jedného dňa príde deň, keď bude na otázku „čo to máš v tej hube“ odpoveďou babkine zuby. Na to sa fakt nedá pripraviť.

Keď Brazílčanka menom Anna Carolina Lima zachránila Lunu z ulice, určite netušila, že sa z jej nového miláčika onedlho stane hviezda internetu. A ani vo sne by jej nenapadlo, že jej komplicom bude práve ničnetušiaca zubná protéza. Jedného dňa išla Anna so svojou štvornohou spoločníčkou navštíviť babku, a keďže si veľmi sadli, rozhodla sa u nej Lunu nechať, kým si odbehne na nákup. A tam sa to všetko začalo.

Toto je Luna, aby ste mali predstavu, ako páchateľ vyzerá

Gepostet von Anna Carolina Lima am Mittwoch, 4. September 2019

Anna odišla, babka si šla pospať a zvedavá Luna začala sondovať po byte. A že tam teda našla skutočný poklad… o niekoľko hodín neskôr sa Anna vrátila, babka sa zobudila a všetko bolo úplne v poriadku. Až na jeden malý, celkom maličký detail. Babkiných zubov nikde.

Anna zvolala pátraciu akciu, zmobilizovala celú domácnosť o počte dvoch kusov a snažila sa záhadnému zmiznutiu prísť na koreň. Po hodinách pátrania jej to došlo. Pes v dome, zuby fuč… to môže predsa znamenať len jednu vec. Išla teda skontrolovať Lunu a jej zlé tušenie sa potvrdilo.

Prefíkaný pes celú scenériu sledoval z diaľky a majiteľke sa vysmieval za chrbtom. Naozaj, uškŕňal sa od ucha k uchu, a hoci to možno mohlo byť tou protézou, ťažko povedať. Ešte predtým, ako psovi zuby zobrala, stihla urobiť zopár záberov. Nech sa môže zasmiať aj internet.

No uznajte, dá sa na ňu hnevať?

Ela não para!

Gepostet von Anna Carolina Lima am Freitag, 8. Februar 2019

Zdroj: metro.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Po FaceApp sa internetom šíri ďalšia aplikácia. Tá tvoju podobizeň vloží do akéhokoľvek filmu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME