Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Mať domáceho miláčika, to je päť percent lásky, päť percent zbierania malých hnedých kôpok z miest, kde malé hnedé kôpky rozhodne byť nemajú a zvyšok tvorí sporadické láskyplné vrieskanie otázky: „Čo to máš v tej hube?!“

Človek akosi ráta s tým, že sa občas chovajú ako malé deti, že ich nemôžeš nechať päť minút bez dozoru, a že sa im aj za tento krátky čas podarí vyparatiť galibu grandióznych rozmerov. Rozhodne však neráta s tým, že jedného dňa príde deň, keď bude na otázku „čo to máš v tej hube“ odpoveďou babkine zuby. Na to sa fakt nedá pripraviť.

Keď Brazílčanka menom Anna Carolina Lima zachránila Lunu z ulice, určite netušila, že sa z jej nového miláčika onedlho stane hviezda internetu. A ani vo sne by jej nenapadlo, že jej komplicom bude práve ničnetušiaca zubná protéza. Jedného dňa išla Anna so svojou štvornohou spoločníčkou navštíviť babku, a keďže si veľmi sadli, rozhodla sa u nej Lunu nechať, kým si odbehne na nákup. A tam sa to všetko začalo.

Toto je Luna, aby ste mali predstavu, ako páchateľ vyzerá

Gepostet von Anna Carolina Lima am Mittwoch, 4. September 2019

Anna odišla, babka si šla pospať a zvedavá Luna začala sondovať po byte. A že tam teda našla skutočný poklad… o niekoľko hodín neskôr sa Anna vrátila, babka sa zobudila a všetko bolo úplne v poriadku. Až na jeden malý, celkom maličký detail. Babkiných zubov nikde.

Anna zvolala pátraciu akciu, zmobilizovala celú domácnosť o počte dvoch kusov a snažila sa záhadnému zmiznutiu prísť na koreň. Po hodinách pátrania jej to došlo. Pes v dome, zuby fuč… to môže predsa znamenať len jednu vec. Išla teda skontrolovať Lunu a jej zlé tušenie sa potvrdilo.

Prefíkaný pes celú scenériu sledoval z diaľky a majiteľke sa vysmieval za chrbtom. Naozaj, uškŕňal sa od ucha k uchu, a hoci to možno mohlo byť tou protézou, ťažko povedať. Ešte predtým, ako psovi zuby zobrala, stihla urobiť zopár záberov. Nech sa môže zasmiať aj internet.

No uznajte, dá sa na ňu hnevať?

Ela não para!

Gepostet von Anna Carolina Lima am Freitag, 8. Februar 2019

Zdroj: metro.co.uk 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť