Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

BACK TO THE MEMES: Poznáme najlepšie meme roka 2021 podľa fanúšikov EMEFKA

Ktoré meme zvíťazilo v tvrdej konkurencii?


Je to tu, dámy a páni! Vieme, kto sa v ankete Back to the memes umiestnil na prvej priečke a získal vďaka tomu titul Meme roka 2021. Štrnásť ďalších nominovaných formátov predstavovalo silnú konkurenciu, čo robí tento úspech ešte cennejším!

Víťazom titulu meme roka 2021 sa stáva…

Video Games Shrug GIF by Xbox - Find & Share on GIPHY

Khaby Lame

Víťazom fanúšikovskej ankety sa stal Khaby Lame, humorista, ktorý si dokázal podmaniť TikTok bez použitia jediného slova. Len vo veku 21 rokov bol tento Talian senegalského pôvodu schopný svojimi krátkymi zábavnými videami získať desiatky miliónov fanúšikov. Celkom zaslúžene!

Khaby vo väčšine svojich reakcií reaguje na hlúpe lifehacky, ktoré veci neuľahčujú, ale naopak, priam ešte viac komplikujú. Jeho hlavnými pracovnými nástrojmi sú pritom sklamaný výraz v tvári a otvorené dlane, ktorými ilustruje jednoduchšie a očividnejšie riešenia problémov a situácií.

V dnešnom svete, keď tu na jednej strane máme veľa ľudí natoľko lenivých, že nedokážu pri práci zapojiť aspoň dve mozgové bunky, a na strane druhej množstvo takých, ktorí sa snažia predstaviť komplikované riešenia úloh, na ktoré postačuje zdravý sedliacky rozum, bol úspech Khabyho Lamea neodvrátiteľný. V našej ankete získal až 16 percent z celkového počtu hlasov.

Takto sa umiestnili ďalšie formáty

V tesnom závese za Khabym sa na druhom mieste umiestnilo starwarsovské meme, v ktorom sa Anakin a Padmé rozprávajú sediac na lúke. Znepokojivý vážny výraz v tvári Anakina zabezpečil 15 percent hlasov.

Bronzovú priečku obsadil český prezident Zeman v skleníku, do ktorého bol umiestnený počas menovania novej vlády Petra Fialu. Nezvyčajné pandemické opatrenie ste ocenili 11 percentami hlasov. Najmenej hlasov, iba jedno percento, získal formát That’s the Neat Part, You Don’t zo seriálu Invincible.

Mohlo by ťa zaujímať:

BACK TO THE MEMES: Hlasuj o najlepšie meme roka 2021

Khabymu k víťazstvu gratulujeme a želáme mu, aby sa mu v jeho hviezdnej kariére naďalej darilo a dokázal stále prinášať skvelý zábavný obsah. Podrobný popis všetkých memes, ktoré sa uchádzali o titul meme roka, nájdeš v tomto článku. Ak si chceš pripomenúť TOP memes z jednotlivých mesiacov minulého roka, klikaj sem.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.