Štvrtok 27.1.2022
sk
Bohuš
cz
Ingrid

BACK TO THE MEMES: Poznáme najlepšie meme roka 2021 podľa fanúšikov EMEFKA

Ktoré meme zvíťazilo v tvrdej konkurencii?


Je to tu, dámy a páni! Vieme, kto sa v ankete Back to the memes umiestnil na prvej priečke a získal vďaka tomu titul Meme roka 2021. Štrnásť ďalších nominovaných formátov predstavovalo silnú konkurenciu, čo robí tento úspech ešte cennejším!

Víťazom titulu meme roka 2021 sa stáva…

Video Games Shrug GIF by Xbox - Find & Share on GIPHY

Khaby Lame

Víťazom fanúšikovskej ankety sa stal Khaby Lame, humorista, ktorý si dokázal podmaniť TikTok bez použitia jediného slova. Len vo veku 21 rokov bol tento Talian senegalského pôvodu schopný svojimi krátkymi zábavnými videami získať desiatky miliónov fanúšikov. Celkom zaslúžene!

Khaby vo väčšine svojich reakcií reaguje na hlúpe lifehacky, ktoré veci neuľahčujú, ale naopak, priam ešte viac komplikujú. Jeho hlavnými pracovnými nástrojmi sú pritom sklamaný výraz v tvári a otvorené dlane, ktorými ilustruje jednoduchšie a očividnejšie riešenia problémov a situácií.

V dnešnom svete, keď tu na jednej strane máme veľa ľudí natoľko lenivých, že nedokážu pri práci zapojiť aspoň dve mozgové bunky, a na strane druhej množstvo takých, ktorí sa snažia predstaviť komplikované riešenia úloh, na ktoré postačuje zdravý sedliacky rozum, bol úspech Khabyho Lamea neodvrátiteľný. V našej ankete získal až 16 percent z celkového počtu hlasov.

Takto sa umiestnili ďalšie formáty

V tesnom závese za Khabym sa na druhom mieste umiestnilo starwarsovské meme, v ktorom sa Anakin a Padmé rozprávajú sediac na lúke. Znepokojivý vážny výraz v tvári Anakina zabezpečil 15 percent hlasov.

Bronzovú priečku obsadil český prezident Zeman v skleníku, do ktorého bol umiestnený počas menovania novej vlády Petra Fialu. Nezvyčajné pandemické opatrenie ste ocenili 11 percentami hlasov. Najmenej hlasov, iba jedno percento, získal formát That’s the Neat Part, You Don’t zo seriálu Invincible.

Mohlo by ťa zaujímať:

BACK TO THE MEMES: Hlasuj o najlepšie meme roka 2021

Khabymu k víťazstvu gratulujeme a želáme mu, aby sa mu v jeho hviezdnej kariére naďalej darilo a dokázal stále prinášať skvelý zábavný obsah. Podrobný popis všetkých memes, ktoré sa uchádzali o titul meme roka, nájdeš v tomto článku. Ak si chceš pripomenúť TOP memes z jednotlivých mesiacov minulého roka, klikaj sem.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť