Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

BACK TO THE MEMES: Poznáme najlepšie meme roka 2022 podľa fanúšikov EMEFKA

Ktoré meme zvíťazilo v tvrdej konkurencii?


Je to tu, dámy a páni! Vieme, kto sa v ankete Back to the memes umiestnil na prvej priečke a získal vďaka tomu titul Meme roka 2022. Štrnásť ďalších nominovaných formátov predstavovalo silnú konkurenciu, čo robí tento úspech ešte cennejším!

Víťazom titulu Meme roka 2022 sa stáva:

Profimedia

Merčiakova nahrávka

Vulgárna nahrávka Marcela Merčiaka je skutočne fenomén, ktorý unikol len málokomu. Na zimných olympijských hrách v Pekingu sa toho udialo fakt veľa (bronz pre hokejistov!), avšak vo svete memes najviac rezonovalo niečo, čo sa neudialo na športoviskách.

Ku kauze sa vyjadrovali mnohí, dokonca aj Boris Kollár, a stala sa skvelou témou pre debaty. Merčiak sa za svoj výbuch ospravedlnil a poľutovanie vyjadrila aj RTVS. Športový komentátor sa aspoň na chvíľku stal duchovným dedičom Meliška.

Takto sa umiestnili ďalšie formáty

Tohtoročný víťaz ankety zvíťazil so suverénnym náskokom. Na druhom mieste sa umiestnil Pád vlády a Spojené regionálne voľby, ktoré zhodne získali 126 hlasov (8 %). Na treťom mieste so 109 hlasmi (7 %) skončil dlhotrvajúci súdny spor Depp vs. Heard.

Naopak, najmenej hlasov získala krátka epizóda z januára, ktorú predstavovala snaha nezaočkovaného srbského tenistu Novaka Djokoviča o vstup do Austrálie. Za toto meme hlasovalo len 15 ľudí.

EMEFKA

Víťazovi k tomuto veľkému úspechu gratulujeme a veríme, že po slovnom výbuchu sa mu poriadne uľavilo! Podrobný popis všetkých memes, ktoré sa uchádzali o titul meme roka, nájdeš v tomto článku. Ak si chceš pripomenúť TOP memes z jednotlivých mesiacov minulého roka, klikaj sem.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť