Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 25.3.2023
sk
Marián
cz
Marián
, Marian, Marius

BACK TO THE MEMES: Veľké meme zhrnutie mesiaca november

Nezabudni zahlasovať za Meme mesiaca!


V novembri sa udiali mnohé zaujímavé udalosti, musíme však priznať, že hlavnou témou bol futbal. Nejde len o prebiehajúce majstrovstvá sveta, ale napríklad aj o spoločnú fotku Cristiana Ronalda s Lionelom Messim.

Aj v dnešnej časti BACK TO THE MEMES si predstavíme témy a formáty, ktoré najviac poznačili tvorbu memes v uplynulom mesiaci. V závere článku je anketa, v ktorej môže každý hlasovať za meme, ktoré ho najviac oslovilo. Najpopulárnejšie meme za každý mesiac postúpi do súboja o titul Meme roka.

Call of Duty Ghost

Novovydané Call of Duty: Modern Warfare II (nemýliť si s Call of Duty: Modern Warfare 2 z roku 2009) je najrýchlejšie sa predávaným titulom zo série. Hra získala prevažne pozitívne recenzie, na čom má veľký podiel kvalitne spracovaná kampaň.

Jednou z hlavných postáv príbehu je Simon Riley, maskovaný člen britských SAS, známy pod prezývkou Ghost. Ghosta si fanúšikovia rýchlo obľúbili – sociálne siete sú plné memes či kresieb. Zvedavým dataminerom sa dokonca podarilo zistiť, ako vyzerá bez masky.

Ronaldo a Messi

Dňa 19. novembra sa na sociálnych sieťach objavila fotografia, ktorá sa okamžite stala jedným z najvýznamnejších príspevkov, aké kedy boli publikované na sociálnych sieťach. Dvaja najlepší futbalisti planéty sa predviedli v spoločnej kampani so značkou Louis Vuitton.

Každý z hráčov fotku zdieľal na svojom profile na Instagrame a vďaka obrovskému publiku záber ľahko získal desiatky miliónov lajkov. Presne podľa očakávaní sa táto dôležitá fotografia stala objektom fotošopovských zábaviek a memes.

Odpojené káble v NR SR

Na konci októbra čelil parlament veľkému nebezpečenstvu! Údajne sa stal terčom hackerského útoku, ktorý okrem iného vyradil z prevádzky hlasovacie zariadenia. Incident bolo potrebné dôkladne vyšetriť, čo znamenalo prerušenie práce NR SR až na dva týždne.

Postupne sa vynáralo viac informácií, ktoré nám ukázali, že nešlo o hackerský útok, ale o čin poslanca Róberta Haláka. Ten vraj našiel na zemi ležať nejaké káble a pocítil neodolateľnú túžbu strčiť ich do najbližšej zásuvky. Odborníci na informačné technológie neodporúčajú takto postupovať!

EXKLUZÍVNEZle zapojený kábel nedávno vyradil celý parlament z prevádzky. 🔌Našej redakcii sa podarilo získať exkluzívny záber Haláka priamo z miesta činu! 😱

Posted by Satirén on Thursday, November 10, 2022

IncidentZomri podporíš tu👇❤️startlab.sk/zomrichliev

Posted by Zomri on Monday, October 31, 2022

Už by to niekto v tom parlamente mal vyriešiť 😅

Posted by Chskym Chscim on Thursday, October 27, 2022

Životná rola (Dada)Svoje darčeky nájdete tu👇❤️startlab.sk/zomrichliev

Posted by Zomri on Wednesday, November 2, 2022

Futbalové majstrovstvá sveta

Prebiehajúci šampionát už pred jeho začatím sprevádzali mnohé škandály. Veľa sa hovorilo o tom, že Katar si právo organizovať turnaj vykúpil štedrými úplatkami funkcionárov FIFA, mnohým takisto prekážalo, že krajina porušuje ľudské práva a pri výstavbe infraštruktúry použila prakticky otrockú prácu.

Oproti týmto špinavostiam však hráči na trávniku predvádzajú skvelé výkony a športového ducha. Mnoho favoritov stihlo pohorieť v súbojoch s outsidermi, čo robí tento turnaj veľmi napínavým a určite sa ešte dočkáme mnohých prekvapení.

 1. Ktoré z týchto memes je podľa teba najlepšie a zaslúži si titul Meme mesiaca?

  1. Call of Duty Ghost
  2. Ronaldo a Messi
  3. Odpojené káble v NR SR
  4. Futbalové majstrovstvá sveta
  126 hlas(y/ov)
  Share Your Result

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje