Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

BACK TO THE MEMES: Veľké meme zhrnutie mesiaca september

Nezabudni zahlasovať za Meme mesiaca!


Počas septembra mala príroda skvelú možnosť ukázať nám svoju moc. Moc za dva týždne prejsť od slnečného leta do upršanej depky, v ktorej je ťažké neochorieť. Nuž čo, aspoň sme mali dosť memes, ktoré sme si mohli vychutnávať spolu s horúcim čajom!

Aj v dnešnej časti BACK TO THE MEMES si predstavíme témy a formáty, ktoré najviac poznačili tvorbu memes v uplynulom mesiaci. V závere článku je anketa, v ktorej môže každý hlasovať za meme, ktoré ho najviac oslovilo. Najpopulárnejšie meme za každý mesiac postúpi do súboja o titul Meme roka.

She-Hulk twerking

Seriál She-Hulk sa výrazne odklonil od väčšiny filmov a seriálov, ktoré sme v MCU mali možnosť vidieť. Už vopred bolo jasné, že titul je koncipovaný nie ako akčný seriál s komediálnymi prvkami, ale ako komediálny seriál s akčnými prvkami. Mnohí fanúšikovia MCU, ktorí boli zvyknutí na opačný pomer, to neprijímajú dobre.

Veľmi silné reakcie vyvolala potitulková scéna v tretej epizóde She-Hulk. V ňom sa zelená právnička pustí do divokého twerkovania a spoločnosť jej nerobí nik iný ako hviezdna Megan Thee Stallion. V komiksových filmoch sme videli mnoho tanečných scén, She-Hulk však všetky dokázala prekonať svojou absurdnosťou.

20 zaujímavých vecí, na ktoré ľudia narazili v reštauráciách, baroch a kaviarňach

Odporúčame prečítať:

20 zaujímavých vecí, na ktoré ľudia narazili v reštauráciách, baroch a kaviarňach

DiCaprio a jeho ženy

Leonardo DiCaprio má horný vekový strop pri výbere partnerky 25 rokov, čo o pár rokov bude predstavovať presnú polovicu jeho veku. DiCaprio so ženou staršou ako 25 rokov naozaj nikdy nerandil a s viacerými ženami sa rozišiel práve po dosiahnutí tejto méty.

DiCapriova tendencia randiť s partnerkami vo veľmi limitovanom vekovom rozsahu je niečo, čo verejnosť pozoruje už dlhšiu dobu, a je preto samozrejmé, že vznikajú memes s touto tematikou. Najnovší rozchod viedol k tomu, že opäť nabrali na popularite.

EMEFKA

Správy Adama Levinea

Leo nie je jediný známy muž, ktorého romantické dobrodružstvá boli mediálne prepierané. Modelka Summer Stroh sa verejnosti priznala, že asi rok udržiavala vzťah s Adamom Levineom, ženatým frontmanom skupiny Maroon 5.

Mladá modelka zverejnila aj správy, v ktorých s ňou spevák flirtoval. Jeho slová pôsobia dosť komicky a je preto úplne samozrejmé, že sa stali šablónou pre memes. Levine odmieta, že by manželku podvádzal, priznal však, že „prekročil isté hranice“.

Novým meme hitom je dievča, ktoré čosi s nadšením vysvetľuje znudenému frajerovi

Určite si prečítaj:

Novým meme hitom je dievča, ktoré čosi s nadšením vysvetľuje znudenému frajerovi

Mobilizácia v Rusku

Zle vycvičený, nemotivovaný a slabo vyzbrojený vojak na modernom bojisku spôsobí viac škody ako úžitku. Vie to asi každý, okrem najvyššieho ruského velenia. V reakcii na masívne neúspechy počas zločinnej invázie na Ukrajine Putin nariadil v Rusku mobilizáciu.

V reakcii na ňu vyše 200-tisíc mužov bleskurýchle opustilo krajinu. Tí, ktorí sa odvodu nevyhli, míňajú ťažko zarobené peniaze na výbavu, ktorú im štát nevie poskytnúť. Mnohí branci tušia, že sú len potravou pre delá a Putinovo ťaženie na Ukrajine je prípravou pre demografickú katastrofu

Bez obáv…

Posted by EMEFKA on Saturday, September 24, 2022
 1. Ktoré z týchto memes je podľa teba najlepšie a zaslúži si titul Meme mesiaca?

  1. She-Hulk twerking
  2. DiCaprio a jeho ženy
  3. Správy Adama Levinea
  4. Mobilizácia v Rusku
  225 hlas(y/ov)
  Share Your ResultTagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť