BACK TO THE MEMES: Veľké zhrnutie mesiaca november

Veľkí silní muži, malý zelený muž a ďalší.

Zdroj: moviestillsdb.com, meme EMEFKA

Ráno vyjdeš von – je tma, večer ideš domov – zasa je tma. Ľudia využijú každú možnosť zaliezť do svojich postieľok a túlať sa internetom. Za mesiac sa toho na meme scéne našťastie opäť urodilo dosť a o zábavu bolo postarané.

Aj v dnešnej časti BACK TO THE MEMES si predstavíme témy a formáty, ktoré najviac poznačili tvorbu memes v uplynulom mesiaci. V závere článku je anketa, v ktorej môže každý hlasovať za meme, ktoré ho najviac oslovilo. Najpopulárnejšie meme za každý mesiac postúpi do súboja o titul meme roka.

EMEFKA

Végh vs. Vémola

Zápas Attilu Végha a Carlosa Vémolu sa dá považovať za najväčšiu udalosť roka na česko-slovenskej MMA scéne. Veľký duel medzi Véghom zo Slovenska a Vémolom z Česka bol dlho očakávaný a stávkové kancelárie privádzal do vytrženia.

Celá vec bola vybavená veľmi rýchlo po tom, čo Végh hneď v prvom kole knokautoval svojho súpera. Bleskový koniec sebavedomého favorita otriasol médiami a celkom prirodzene sa stal motívom nejedného meme.

View this post on Instagram

Karlův most. #tmbk

A post shared by TMBK (@tmbkofficial) on

/// Podpoř TMBK s kup si vstupenku 👉🏻 www.hithit.cz/vystavazamilion -děkuji

Gepostet von TMBK am Sonntag, 10. November 2019

Baby Yoda

Dlhoočakávaná streamovacia služba Disney+ konečne dorazila a jednou z jej vlajkových lodí pri spustení je seriál Mandalorian. Seriál sa odohráva vo svete Star Wars päť rokov po konci Návratu Jediho. Hlavnú postavu lovca odmien zatienil malinký zelený človiečik, ktorý je známy ako Baby Yoda.

Tento „Baby Yoda“ nie je mladý majster Yoda z originálnej trilógie. Baby Yoda je len prezývka, ktorú postava dostala od ľudí, keďže patrí k rovnakému druhu ako Yoda a zatiaľ jej vlastné meno nebolo predstavené. Kým meno a pôvod postavy zostávajú záhadou, s istotou môžeme povedať, že Baby Yodu si každý okamžite zamiloval.

„Gonna tell my kids…“

Na Twitteri sa v priebehu novembra rozšírili príspevky, ktoré začínajú slovami „Svojim deťom raz poviem, že toto bol/a…“. Nasleduje meno nejakej známej osobnosti. Post uzatvára fotografia osoby, ktorá určite nie je uvedenou známou osobnosťou.

Meme sa stalo obľúbeným spôsobom, ako upozorniť na niekedy až nepríjemnú podobnosť medzi dvomi osobami alebo vecami. Zlé jazyky preto tvrdia, že tento formát je len zamaskované meme, ktoré sa začína slovami „Mom, can we have a XY?“

View this post on Instagram

#gonnatellmykids #meme #dankmemes #jeffbezos #pitbull

A post shared by MeMe DeSi (@memmmmmaaaaaahhhh) on

Gepostet von Vettergis am Samstag, 23. November 2019

Tesla Cybertruck

Elon Musk odhalil nové vozidlo Tesla Cybertruck. Tento masívny elektrický pick-up sa má stať najlepším priateľom milovníkov outdoorových aktivít. Podľa Tesla Motors má ísť o tvrdý stroj, ktorý bez poškodenia prežije náročné podmienky. Dôverou v toto tvrdenie otriasol fakt, že počas prezentácie nerozbitnosti okien sa okná rozbili. Hups!

Najviac pozornosti sa pick-upu podarilo pritiahnuť čisto len svojím dizajnom. Netradičné hranaté tvary a chladný kovový povrch vyzerajú ako zo starého sci-fi filmu. Je to určite odvážny krok, nie každý preň ale našiel pochopenie a Cybertruck je často prirovnávaný ku hrám na prvé Playstation.

Loading

Ktoré z týchto memes je podľa teba najlepšie a zaslúži si titul Meme mesiaca?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Oteckovi počas stráženia ušiel dcérin škrečok. Jeho "pátracia akcia" dostala ľudí do kolien


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME