Štvrtok 27.1.2022
sk
Bohuš
cz
Ingrid

Ráno vyjdeš von – je tma, večer ideš domov – zasa je tma. Ľudia využijú každú možnosť zaliezť do svojich postieľok a túlať sa internetom. Za mesiac sa toho na meme scéne našťastie opäť urodilo dosť a o zábavu bolo postarané.

Aj v dnešnej časti BACK TO THE MEMES si predstavíme témy a formáty, ktoré najviac poznačili tvorbu memes v uplynulom mesiaci. V závere článku je anketa, v ktorej môže každý hlasovať za meme, ktoré ho najviac oslovilo. Najpopulárnejšie meme za každý mesiac postúpi do súboja o titul meme roka.

EMEFKA

Végh vs. Vémola

Zápas Attilu Végha a Carlosa Vémolu sa dá považovať za najväčšiu udalosť roka na česko-slovenskej MMA scéne. Veľký duel medzi Véghom zo Slovenska a Vémolom z Česka bol dlho očakávaný a stávkové kancelárie privádzal do vytrženia.

Celá vec bola vybavená veľmi rýchlo po tom, čo Végh hneď v prvom kole knokautoval svojho súpera. Bleskový koniec sebavedomého favorita otriasol médiami a celkom prirodzene sa stal motívom nejedného meme.

https://www.instagram.com/p/B4qTHWVhc36/?utm_source=ig_embed

/// Podpoř TMBK s kup si vstupenku 👉🏻 www.hithit.cz/vystavazamilion -děkuji

Posted by TMBK on Sunday, November 10, 2019

Baby Yoda

Dlhoočakávaná streamovacia služba Disney+ konečne dorazila a jednou z jej vlajkových lodí pri spustení je seriál Mandalorian. Seriál sa odohráva vo svete Star Wars päť rokov po konci Návratu Jediho. Hlavnú postavu lovca odmien zatienil malinký zelený človiečik, ktorý je známy ako Baby Yoda.

Tento „Baby Yoda“ nie je mladý majster Yoda z originálnej trilógie. Baby Yoda je len prezývka, ktorú postava dostala od ľudí, keďže patrí k rovnakému druhu ako Yoda a zatiaľ jej vlastné meno nebolo predstavené. Kým meno a pôvod postavy zostávajú záhadou, s istotou môžeme povedať, že Baby Yodu si každý okamžite zamiloval.

https://www.instagram.com/p/B5cceANBXHx/

„Gonna tell my kids…“

Na Twitteri sa v priebehu novembra rozšírili príspevky, ktoré začínajú slovami „Svojim deťom raz poviem, že toto bol/a…“. Nasleduje meno nejakej známej osobnosti. Post uzatvára fotografia osoby, ktorá určite nie je uvedenou známou osobnosťou.

Meme sa stalo obľúbeným spôsobom, ako upozorniť na niekedy až nepríjemnú podobnosť medzi dvomi osobami alebo vecami. Zlé jazyky preto tvrdia, že tento formát je len zamaskované meme, ktoré sa začína slovami „Mom, can we have a XY?“

Posted by Vettergis on Saturday, November 23, 2019

Tesla Cybertruck

Elon Musk odhalil nové vozidlo Tesla Cybertruck. Tento masívny elektrický pick-up sa má stať najlepším priateľom milovníkov outdoorových aktivít. Podľa Tesla Motors má ísť o tvrdý stroj, ktorý bez poškodenia prežije náročné podmienky. Dôverou v toto tvrdenie otriasol fakt, že počas prezentácie nerozbitnosti okien sa okná rozbili. Hups!

Najviac pozornosti sa pick-upu podarilo pritiahnuť čisto len svojím dizajnom. Netradičné hranaté tvary a chladný kovový povrch vyzerajú ako zo starého sci-fi filmu. Je to určite odvážny krok, nie každý preň ale našiel pochopenie a Cybertruck je často prirovnávaný ku hrám na prvé Playstation.

https://www.instagram.com/p/B5PVmJ9ArFK/

https://www.instagram.com/p/B5PVeyag280/

https://www.instagram.com/p/B5PVtnugeA_/

[poll id=“78″]


Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť