Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Luxusná módna značka Balenciaga našla opäť spôsob, ako upútať pozornosť nielen mnohých trendsetterov ale aj nás, obyčajných ľudí, ktorí sa očividne do módy nevyznajú a na nezmyselných kúskoch sa namiesto ich nosenia, radšej pobavia.

Ale pekne po poriadku. Balenciaga pred pár dňami veľkolepo odhalila svoju tohtoročnú jesennú kolekciu a oči mnohých sa zastavili na dvoch kúskoch, ktoré v tomto svete okrem karnevalu asi nenájdu veľa pochopenia #nohate. Španielska spoločnosť totižto okrem iného predstavila modely „Double Shirt“ a „T-Shirt Shirt“ AKA košeľa prišitá na tričku a košeľa na košeli. Prvé spomínané veľdielo stojí 1095€ a druhé nosí cenovku 950€. No nekúp to.

Balenciaga (https://www.balenciaga.com/sk/shirts_cod38757013sn.html)
Balenciaga (https://www.balenciaga.com/sk/shirts_cod38757019tm.html)

Reakcie na tieto dva kúsky sú skutočne nekompromisné, no ktovie. Je dosť možné, že šlo o premyslený marketingový ťah, ktorý síce nezaručí predaj týchto dvoch modelov, no ku ostatným zbohatlíkom sa možno vďaka takémuto kontroverznému promu dostane zvyšok už nositeľnejšej kolekcie, na ktorú určite s radosťou oplieskajú peniaze. Lebo môžu…

V minulosti sme si túto značku už uctili článkom o jej modrej taške, ktorá nápadne pripomínala tú ikonickú modrú z Ikey, ktorá na rozdiel od tejto drahej parády stojí pár centov. Internet v tých časoch naplno naštartoval svoju kreativitu a z ikeáckych tašiel tak povznikali mnohé módne kúsky či doplnky.

Ikea

BONUS: Belanciaga učí tento svet, že aj stará Balážová z Dolných Oriešian má štýl a pravdepodobne je nechutne bohatá

Balenciaga (https://www.balenciaga.com/sk/coats_cod41809879ew.html#/sk/women/fall-18)

Zdroj: foxnews.com
Titulná fotka: Ikea, Balenciaga


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.