Baliace techniky z filmov a seriálov, ktoré by mal niekto vyskúšať

Trúfol by si si na niektorú z nich?

Zdroj: The WB Television Network

Osloviť niekoho, kto sa ti páči, chce niekedy veľa odvahy. Rozmýšľaš nad tým, akú taktiku použiť, aby si nebol za trápneho či trápnu, a nakoniec to mnohokrát končí iba pri rozmýšľaní. Určite ste si viacerí pri sledovaní seriálov alebo filmov povedali, že niektoré z tých baliacich taktík, ktoré používajú filmoví hrdinovia, stoja za vyskúšanie.

Občas skrátka len obyčajné oslovenie nestačí, kreativita dokáže naozaj zaujať a zvíťaziť. Niektoré z tých taktík fungujú možno len vo filmoch a seriáloch, ale nájdu sa medzi nimi aj také, ktoré dávajú zmysel. Možno ich už niekto stihol vyskúšať a dokonca mu priniesli úspech, ktovie. Ak sa chceš inšpirovať, tak si pozri, ktoré z baliacich taktík pomohli hrdinom v seriáloch a filmoch.

Zlý tanec môže byť atraktívny

Ak nie si práve najlepší tanečník, tak to skrátka otoč, presne ako vo filme Hitch: Liek pre moderného muža. Už len to, že ženu, ale aj muža (!) rozosmeješ, je bod k dobru. Práve takýmto smiešnym tanečkom by si to mohol veľmi ľahko dosiahnuť. Rozhodne budeš v dave vynikať.

Dobrá baliaca hláška

Ako si to už môžeme pamätať od Barneyho zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu, on dával na originálne baliace hlášky. Tie mu nie vždy priniesli šťastie, avšak nájdu sa niektoré, ktoré by mohli niekomu pomôcť.

„Bum! Som tu, čo sú tvoje ďalšie dve želania?“ alebo „Nepi to, videl som, ako ti tam nejaký týpek niečo hodil.“ Samozrejme, nebudeš to hovoriť niekomu, kto sedí na káve. Treba si však vybrať tie menej otrepané a možno sa nimi inšpirovať, slečna môže byť veľká fanúšička tohto seriálu a rýchlo by ťa mohla odhaliť.

Barney Stinson Follow GIF - Find & Share on GIPHY

Nahý muž v tvojej obývačke

Takzvaný “Naked man“ je technika, ktorá sa objavila v seriáli Priatelia a neskôr aj v seriáli Ako som spoznal vašu matku. Spočíva v tom, že ak si u dievčaťa alebo chlapca doma, medze sa nekladú, prekvapíš dotyčného tým, že ho čakáš v obývačke či izbe vyzlečený.

V seriáloch bolo vysvetlené, že to funguje v dvoch z troch prípadov. Skrátka, už keď si si vyšiel na rande a si u niekoho doma, tak toho druhého prekvapíš svojím sebavedomím a zároveň ho pobavíš. Niekedy človeka presvedčíš na niečo viac, inokedy nie.

Príbeh z Barcelony

Tento príbeh sa objavil v jednej časti Priateľov, keď Ross poprosil Joeyho, aby mu poradil niečo, čo mu vždy pomôže mať sex. Joey mu vyrozprával príbeh, ktorý zhodou náhod neskôr použila Rachel na Rossa. Nešlo tak ani o samotný príbeh, ale o jeho vyrozprávanie, musel si sa do neho podľa Joeyho vcítiť. Ak by ste sa to rozhodli vyskúšať, asi by bolo dobré obmeniť tie miesta, Priateľov videlo veľa ľudí.

Premyslené ťahy

Na chvíľu sa vrátime ku Barneymu a jeho baliacim technikám. Nie je o čom, Barney je studnica flirtovacích techník. Mal medzi nimi mnoho šialených, ale nájdu sa aj také, ktoré by mohli fungovať. Napríklad, keď si kúpil malé prasiatko. Čokoľvek, čo je malé, či už je to pes, mačka alebo prasiatko, na ženy zväčša zafunguje.

Rovnako by mohli v realite fungovať aj jeho magické triky. Je to taká malá hlúposť, ktorá sa však cení a dokáže zafungovať. A okrem toho, Barney bol takmer vždy v obleku, čo pridá každému mužovi na kráse. Taktiež medzi jeho dôležité esencie patril aj šarm a sebadôvera.

Smutný príbeh

Vo filme Wedding Crashers (Ako uloviť družičku) chodili hlavní hrdinovia na svadby a neustále balili družičky. Čo im pomohlo, bol zväčša nejaký vymyslený smutný príbeh, ktorý slečnu dojal a dotyčného dostal do jej nohavičiek. Dostaneš body za sympatie, lebo si sa niekomu otvoril, a keďže je príbeh smutný, obmäkčíš ho ním. Tvoj príbeh by však nemal mať žiadne medzery.

Wedding Crashers GIF - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
23
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
AKTUÁLNE: Na Slovensku pribudlo 8 potvrdených prípadov nákazy koronavírusom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME