Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie
Zdroj: ©Pixabay

Barmani sa podelili o bizarnosti, ktoré si v práci mali možnosť vypočuť

Veľa zákazníkov zabúda, že barmani nie sú hluchí.

Veľa ľudí žije v mylnej domnienke, že barman je hluchá súčasť nábytku a konverzácie na opačnej strane baru idú úplne mimo jeho radaru. To ale nemôže byť vzdialenejšie od pravdy. A tieto historky sú toho jasným dôkazom.

Barmani z Redditu sa v nich podelili o najväčšie absurdity, ktoré si v práci museli vypočuť, a my sme si istí, že pri niektorých budeš mať chuť tresknúť si hlavu o stenu. Pripravený?

1. Chalan hovorí svojmu kamarátovi: „Poď, bude sranda. Je to ako laser tag, len so skutočnými zbraňami.“ Doteraz si trieskam hlavu o stenu, že som z neho nevydoloval celý príbeh.

2. Slečna A: Pozri na toho pekného barmana.
Slečna B: Čo ja viem, mne sa nepáči.
Slečna A: Máš pravdu, ani mne.

3. Jediné, čo som počul, bolo: „Nasr*l ma, tak som ho prešiel autom. Je tam toho.“ Neviem koho ani kedy a z očividných dôvodov som do toho nechcel príliš rýpať.

4. „Zlatko, myslíš, že tu majú tie slamky, ktorými ti môžem piť drink rovno zo zadku?“ Pardon, ale aké slamky?! AKÉ SLAMKY?!

Profimedia

5. Raz som celý večer počúval trojicu chalanov, ktorí sa veľmi zanietene dohadovali, ako presne zabijú „miestneho upíra“ a ako sa budú brániť, keď ich napadne „svorka“, z ktorej daný upír akože pochádza. Už som ich viac nevidel, takže im to asi nevyšlo podľa plánu.

6. Starší manželský párik (obaja mohli mať niečo po päťdesiatke) veľmi kvetnato a veľmi, veľmi, veľmi nahlas rozoberal svoje posteľné problémy. Bolo zjavné, že pán má problém s impotenciou a pani je smutná, lebo on je smutný. Všetci v okruhu dvoch kilometrov mali možnosť zistiť, že viagra nepomáha.

Odporúčame prečítať:

10 hercov, ktorí hrali vo filmoch a seriáloch spolu so svojimi deťmi (2. časť)

7. Dvaja „kravaťáci“ v piatok večer zapíjajú ťažký týždeň. Klasika, no potom sa z toho vykľul jeden z najsentimentálnejších výlevov, aký som kedy počul, a bolo to fakt milé. Najprv to začalo tak bežne, „si super človek, mám ťa rád, blá, blá, blá“, no skončilo to hláškou: „Vieš čo? Kašľať na naše manželky! My dvaja… my dvaja si spolu kúpime motorky a bude!“

8. V bare som len ja a tri naliate ženy v strednom veku, ktoré horlivo diskutujú o svojich posteľných fantáziách. Jednou z nich bolo – a teraz citujem – vyšantiť sa na mladom mäsku. V tom čase som mal 22 rokov a oni veľmi dobre vedeli, že ich počujem. Krájal som limetky, akoby na tom závisel môj život, a snažil sa splynúť so stenou.

Profimedia

9. „Povedala som mu, nech mi to nastrieka na tvár, vraj je to super na pleť. A on že ma nechce ponižovať. Ako to môže byť ponižovanie, keď ho o to prosím?“ Sedeli pri bare. Ja som umýval poháre. Asi päť centimetrov od nich. PREČO?!

10. Bol Valentín. Chalan sedel na bare so svojou milenkou, keď mu zazvonil videohovor od frajerky. Prijal ho. Snažil sa natočiť mobil tak, aby ju nebolo vidno, ale baba by musela byť slepá, aby nevedela, koľká bije.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.