Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 31.3.2023
sk
Benjamín
cz
Kvido
, Quido

Na nového Batmana od Matta Reevesa sa tešíme. Už pred viac ako rokom sme dostali lákavý teaser, ktorý dýchal poriadne temnou a pochmúrnou atmosférou. Zdá sa teda, že nová inkarnácia známeho komiksového hrdinu si nebude brať servítky a ponúkne nám dospelý a drsný príbeh.

To, napokon, potvrdzuje aj nový trailer, ktorý vyšiel len pred chvíľou. Príbeh nás zavedie do Gotham City, v ktorom Batman (Robert Pattinson) pôsobí len druhý rok. Mesto je prelezené korupciou a zločinom a Batman rozhodne bude mať čo robiť.

Okrem toho sa musí vysporiadať s temnými kapitolami vlastnej minulosti a hlavne so sadistickým sériovým vrahom Riddlerom (Paul Dano). Okrem zmienených hercov uvidíme aj Zoë Kravitz, Jeffreyho Wrighta, Johna Turturra, Petera Sarsgaarda, Andyho Serkisa, Colina Farrella, Barryho Keoghana, Jayme Lawson a Alexa Fernsa. Snímka by mala byť prvým dielom novej batmanovskej trilógie a zároveň štartom nového komiksového univerza.

HBO Max už chystá seriálový spin-off, ktorý sa zameria na známeho záporáka Penguina (Colin Farrell) a na pláne je aj kriminálka, v ktorej budú hrať hlavné husle policajti Gothamu a ich snaha stíhať zločincov. Samozrejme, veľa bude závisieť od toho, ako nový Batman dopadne. Zatiaľ sa ale nezdá, že by Reeves zaváhal. Pattinson v hlavnej úlohe pôsobí vynikajúco, temná atmosféra by sa dala krájať a my nepochybujeme, že v kinách dostaneme strhujúcu pecku!

Do kín film zamieri 3. marca 2022.

Warner Bros.

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje