Batoľa sa pokúsilo ozdobiť vianočný stromček. Výsledok pobavil tisícky ľudí

Detskú ruku je pri tomto vianočnom stromčeku naozaj vidieť.

Zdroj: acthomas_books / twitter.com

Originálny spôsob zdobenia stromčeka rozosmial na internete tisíce ľudí. Ako píše aj portál Mirror, dcérka spisovateľky A. C. Thomas poňala ozdobovanie stromčeka v originálnom štýle.

Pomaly, ale isto sa nám blížia vianočné sviatky. Všetci vieme, čo to znamená: prejedanie sa, ozdobovanie domu, kupovanie darčekov a, samozrejme, vianočný stromček. Práve s jeho stavbou začalo mnoho nedočkavých ľudí už teraz. Je tiež jasné, že pri jeho zdobení má každý vlastný štýl a zdobí ho podľa vlastného vkusu.

A keď sa zdobenia chopia deti, tak to naozaj stojí za to. Na internete sa stal v týchto dňoch virálnym príspevok spisovateľky A. C. Thomas, ktorá sa na Twitteri podelila s fotografiou vianočného stromčeka, ktorý ozdobila jej malá dcérka.

„Moje batoľa ozdobilo stromček mojej svokry,“ napísala A. C. Thomas na sociálnej sieti. Už pri prvom pohľade na fotku vidno, že v tomto prípade máme dočinenia s prvotriednou umelkyňou. Stromčeku nechýbajú dekorácie v podobe snehových vločiek a jeho spodná časť je ozdobená priam pedantsky. Tento svojrázny stromček si na internete získal veľkú popularitu a mnoho nadšených komentárov. K dnešnému dňu má viac ako 415-tisíc lajkov a 39-tisíc zdieľaní.

„Tvoje batoľa má dobrý vkus,“ napísal jeden z používateľov. „Teraz už potrebuje len trochu vyrásť.“ Aj ďalší komentátori sa nechali počuť, že ide o naozaj skvele ozdobený stromček, ktorého minimalistickosť je skrátka neprekonateľná. A treba dodať, že dievčatko sa s tým skutočne nepáralo a stromček ozdobilo podľa vlastnej svojráznej logiky. Celkom iste spríjemní deň aj tebe.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čo si pre nás slovenské televízie pripravili počas Vianoc? Dočkáme sa klasiky aj nových premiér


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME