Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Originálny spôsob zdobenia stromčeka rozosmial na internete tisíce ľudí. Ako píše aj portál Mirror, dcérka spisovateľky A. C. Thomas poňala ozdobovanie stromčeka v originálnom štýle.

Pomaly, ale isto sa nám blížia vianočné sviatky. Všetci vieme, čo to znamená: prejedanie sa, ozdobovanie domu, kupovanie darčekov a, samozrejme, vianočný stromček. Práve s jeho stavbou začalo mnoho nedočkavých ľudí už teraz. Je tiež jasné, že pri jeho zdobení má každý vlastný štýl a zdobí ho podľa vlastného vkusu.

A keď sa zdobenia chopia deti, tak to naozaj stojí za to. Na internete sa stal v týchto dňoch virálnym príspevok spisovateľky A. C. Thomas, ktorá sa na Twitteri podelila s fotografiou vianočného stromčeka, ktorý ozdobila jej malá dcérka.

„Moje batoľa ozdobilo stromček mojej svokry,“ napísala A. C. Thomas na sociálnej sieti. Už pri prvom pohľade na fotku vidno, že v tomto prípade máme dočinenia s prvotriednou umelkyňou. Stromčeku nechýbajú dekorácie v podobe snehových vločiek a jeho spodná časť je ozdobená priam pedantsky. Tento svojrázny stromček si na internete získal veľkú popularitu a mnoho nadšených komentárov. K dnešnému dňu má viac ako 415-tisíc lajkov a 39-tisíc zdieľaní.

„Tvoje batoľa má dobrý vkus,“ napísal jeden z používateľov. „Teraz už potrebuje len trochu vyrásť.“ Aj ďalší komentátori sa nechali počuť, že ide o naozaj skvele ozdobený stromček, ktorého minimalistickosť je skrátka neprekonateľná. A treba dodať, že dievčatko sa s tým skutočne nepáralo a stromček ozdobilo podľa vlastnej svojráznej logiky. Celkom iste spríjemní deň aj tebe.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.