17 nemilosrdných detských vrahov a ich príšerné činy, z ktorých vám príde nevoľno

Niektoré z detí sa dokonca neštítili vybiť si hnev aj na vlastných rodinách…

Zdroj: Shutterstock

Toto sú najnebezpečnejšie deti v histórii a ich ohavné činy, z ktorých vám nepochybne prebehne mráz po chrbte.

1. Jon Venables a Robert Thompson

V roku 1993 títo dvaja desaťroční chlapci v nákupnom centre odlákali od mamičky jej dvojročného syna. Zaviedli ho k blízkym koľajniciam, kde ho následne zmrzačili natoľko, že ani pitva nedokázala určiť, čo presne bolo príčinou smrti.

2. Sandra a Beth Andersenové

Dve sestry z Kanady zabili v roku 2003 vlastnú mamu tak, že ju opili, dali jej tabletky Tylenolu a následne ju utopili vo vani. Mená Sandra a Beth neboli ich skutočné – dostali ich v rámci snahy o zachovanie ich anonymity, keďže dievčatá boli v čase vraždy ešte veľmi mladé. Sandra mala šestnásť a jej sestra bola len o rok mladšia. Podľa nešťastnej udalosti bol v roku 2014 natočený film s názvom Perfect Sisters.

Gravitas Ventures / moviestillsdb.com

3. Brenda Spencer

V roku 1979 (v tom čase) 16-ročná Brenda priniesla do školy zbraň a začala bezhlavo strieľať naokolo len preto, že, podľa jej vlastných slov, nenávidela pondelky. Riaditeľ tamojšej školy, rovnako ako aj školník prišli pri streľbe o život.

4. Daniel Bartlam

V roku 2011 mal Daniel Bartlam pätnásť rokov, a to bol presne vek, v ktorom sa rozhodol brutálne zavraždiť vlastnú matku. Najprv ju dobil kladivom, a keďže si neskôr chcel byť istý, že je naozaj mŕtva, preventívne ju ešte aj podpálil. Daniel bol obrovským fanúšikom hororových filmov a polícia verí, že práve ich nadmerné pozeranie ho napokon doviedlo až k takémuto činu.

Shutterstock

5. Marry Bell

Marry Bell začala svoju kariéru vrahyne, už keď mala desať rokov. Písal sa rok 1968, keď pod jej rukami zomrel prvý, len štvorročný chlapec, ktorého nemilosrdne uškrtila. O rok neskôr prišiel o život rovnakým spôsobom druhý chlapec, no tentokrát to ešte nabralo na obrátkach. Nielenže chlapca uškrtila, dokonca vyryla na jeho mŕtve telo svoje iniciálky (a iniciálky svojho komplica) a následne mu odrezala chúlostivé partie. Dnes žije v Anglicku pod celkom iným menom.

6. Joshua Phillips

V roku 1998 prišla o život len 8-ročná Maddie Clifton, ktorú najprv udrel bejzbalovou pálkou a neskôr jedenásťkrát bodol jej nie oveľa starší sused Joshua. Ten mal v tom čase 14 rokov a po hroznom čine odvliekol bezvládne telo svojej susedky domov a schoval ho pod posteľ. Telo sa našlo až v momente, keď Joshuova mama zaregistrovala príšerný zápach šíriaci sa zo synovej izby.

Shutterstock

7. Pauline Parker a Juliet Hulme

Dve dievčatá z Nového Zélandu, ktoré mali v detstve až chorobne silné priateľstvo a boli od seba doslova závislé. Keď si rodičia všimli, že puto medzi dievčatami naozaj prerástlo do nezdravých rozmerov, pokúsili sa ich rozdeliť a poslať Juliet do Južnej Afriky. Tento nápad sa však kamarátkam vôbec nepozdával, a tak sa spoločne rozhodli zavraždiť Paulininu mamu. Tieto mrazivé udalosti z roku 1954 si môžete pozrieť aj vo filmovej podobe – snímka nesie názov Heavenly Creatures.

8. Barry Dale Loukaitis

V roku 1996 prišli na jednej z washingtonských stredných škôl o život traja ľudia – učiteľ matematiky a dvaja študenti. Barry Dale Loukaitis, v tom čase len 14-ročný chlapec, totiž prepašoval do školy zbraň a zastrelil ich. To mu však nestačilo, a tak ešte ďalšiu hodinu väznil zvyšok triedy ako rukojemníkov, až dokiaľ sa na miesto nedostavil učiteľ telesnej výchovy, nezvalil chlapca na zem a nevyslobodil ostatné deti.

Shutterstock

9. Lionel Tate

Lionel Tate mal trinásť rokov, keď zavraždil svoju o polovicu mladšiu kamarátku pri hre v pivnici. Vraj sa hrali na zápasníkov, no Lionel neodhadol svoju silu a zvalil dievčatko na zem tak mocne, až si dokaličilo pečeň a popraskalo lebku. Lionel bol najmladším človekom v histórii Spojených štátov, ktorý bol odsúdený na doživotie.

10. Jesse Pomeroy

Jesse Pomeroy patril vždy k problémovým deťom a nejeden raz sa stalo, že sa ľuďom okolo seba vyhrážal napadnutím nožom či opaskom. V apríli roku 1874 to však vtedy 14-ročný chlapec naozaj prehnal – usmrtil dievča menom Katie Curran a jej mŕtve telo hodil do suterénu obchodu s oblečením, ktorý vlastnila jeho mama. Jesse bol najmladším človekom v štáte Massachusetts, ktorého obvinili z vraždy prvého stupňa.

Shutterstock

11. Eric Smith

Keď 13-ročný Eric Smith prinútil 4-ročného chlapca, aby ho nasledoval do jedného z newyorských lesov, kde ho následne škrtil a rozmlátil mu hlavu, akurát sa písal rok 1993. Od tej doby Eric už jedenásťkrát žiadal o podmienečné prepustenie, ktoré mu bolo zakaždým odmietnuté, a tento rok to skúša opäť.

12. Cindy Collier a Shirley Wolf

Shirley mala štrnásť a jej spolupáchateľka bola o rok staršia, keď sa v roku 1983 rozhodli k smrti ubodať 87-ročnú babičku Auburn z Kalifornie. Keď dievčatá ešte v ten istý večer, ako spáchali ohavný čin, zatkli, jediné, čo k tomu mali povedať, bolo: „Áno, urobili sme to.“

Shutterstock

13. Catherine a Curtis Jonesovci

Súrodenci, z ktorých jeden mal 12 a druhý 13 rokov, zastrelili priateľku svojho otca. Bol rok 1999, a hoci bol ich čin naozaj zvrátený, motív, ktorý ich k tomu dohnal, vám zlomí srdce. Obaja súrodenci boli totiž pohlavne zneužívaní svojím otcom a jeho kamarátmi a deti to už jednoducho neboli schopné ďalej zvládať.

14. Carl Newton Mahan

Písal sa rok 1929, keď sa 6-ročný Carl hádal s 8-ročným dievčatkom o kúsok kovu, ktorý obaja chceli predať a zarobiť tým nejaké peniaze. Dievča udrelo Carla daným kusom kovu, on sa jej to rozhodol oplatiť guľkou. Dievča zomrelo a Carl si za jej vraždu odsedel pätnásť rokov.

Shutterstock

15. Craig Price

Prvý raz, keď Craig spáchal vraždu, mal len trinásť rokov, no potom sa mu podarilo zabiť ešte ďalších troch ľudí, kým ho polícia v roku 1989 ako pätnásťročného posadila za mreže. Craig bol neuveriteľne pokojný, keď sa priznával ku všetkému, čo urobil, a taktiež potvrdil, že jeho favoritom, čo sa vražednej zbrane týkalo, bol vždy kuchynský nôž.

16. Alyssa Bustamante

V októbri roku 2009 Alyssa Bustamante škrtila a dobodala deväťročné dievča, ktoré tento útok, samozrejme, neprežilo. Alyssa odôvodnila svojej konanie tým, že jednoducho len chcela vedieť, aký je to pocit niekomu vziať život vlastnými rukami. Keď bolo dielo dokonané, odvliekla mŕtvolu do blízkeho lesa a zahrabala ju pod kopou suchého lístia.

Shutterstock

17. David Brom

Bol február roku 1988, keď polícia našla rodinu Davida Broma z Minnesoty mŕtvu. V predchádzajúci deň sa podelil so spolužiakmi, že ich plánuje vyvraždiť. Všetci boli dosekaní sekerou. Šestnásťročného chlapca okamžite zatkli a poslal na výkon trestu, z ktorého ho možno podmienečne prepustia v roku 2041.


Reagujte!
Grr Grr
22
Grr
Fuuj Fuuj
31
Fuuj
Fňuk Fňuk
120
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
11
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
59
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Za kvalitným vínom už nemusíš cestovať. Na Slovensku vznikol podnik, ktorý je mekkou pre milovníkov vína

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME