Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin

Biedronka hľadá posily. Na týchto pozíciách ponúka Slovákom od 1300 až do 2700 eur

Vôbec nejde o zlý plat.


Práce je v súčasnosti viac než dosť. Dôkazom toho sú aj voľné pracovné pozície, ktoré ponúka Biedronka, tá intenzívne hľadá posily, poukazuje portál Interez. Slovákov iste zaujme aj platové ohodnotenie, ktoré nie je vôbec zlé.

V priebehu posledných dvoch týždňov pribudlo na portál Profesia hneď niekoľko voľných miest. Celkom ich tam je až päť, najnovšia pribudla len pred pár dňami. Firma Jeronimo Martins Slovensko, s.r.o., pod ktorou Biedronka na Slovensku funguje, ponúka platy v rozmedzí od 1300 do 2700 eur, samozrejme, záleží od pozície.

Hneď niekoľko pozícií

Na spodnej hranici hľadá pracovníkov administratívy v sklade. Na túto pozíciu vyžaduje stredoškolské vzdelanie v maturitou, pričom výkon práce prebieha v Trnave. V tomto meste je ešte ďalšia pozícia – Supply Chain špecialista/špecialistka.

V tomto prípade si Slováci dokážu zarobiť až 1600 eur mesačne, hľadajú sa záujemcovia s nadstavbou alebo vyšším odborným vzdelaním, vyhovuje aj vysokoškolské vzdelanie I. a II. stupňa. Poslednou trnavskou pozíciou je teamleader/teamleaderka v sklade, požiadavka na vzdelanie je stredná škola s maturitou, mesačná odmena je 1700 eur.

nová revolučná predajňa

Mohlo by ťa zaujímať:

Na Slovensku otvorili novú revolučnú predajňu. Potraviny tu nakúpiš kedykoľvek

Lákavé ponuky sú v aj Bratislave. Za pozíciu špecialista nákupu – junior spoločnosť ponúka platové ohodnotenie 1600 eur, vyžaduje strednú školu s maturitou, resp. vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa. Spoločnosť si hľadá taktiež aj právnika/právničku, tu ponúka 2700 eur. Vyžaduje však vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a minimálne tri roky praxe v odbore.

Biedronka hľadá posily
Profesia (Screenshot)

Samotná firma uvádza, že k niektorým pozíciám sú vyplácané aj mesačné výkonnostné bonusy. Za zmienku stojí aj to, že finálna suma závisí od skúsenosti človeka, ktorý sa o pozíciu uchádza.

Biedronka by mala na Slovensku odštartovať už koncom tohto roka. Otvoriť by mala vo viacerých mestách, presnejšie v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Trnave a Žiline.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.