Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.4.2024
sk
Ervín
cz
Alexandra

Biedronka začína robiť nábor zamestnancov. Na Slovensku láka na ohromné platy

Okrem toho ponúka aj ďalšie benefity.


Príchod poľského maloobchodného reťazca Biedronka sa postupne blíži. Svoju prvú predajňu by mala spoločnosť otvoriť na území Slovenska už koncom tohto roka. Ako informuje portál Topky, nábor začína Biedronka už teraz. Láka nielen na skvelé ponuky, ale taktiež aj prácu na diaľku.

Na slovenských pracovných portáloch sa objavilo už niekoľko ponúk. Keď ich uvidíš, tak ich možno zvážiš aj ty. Biedronka totiž láka na veľmi pútavé platové podmienky sprevádzané ďalšími skvelými benefitmi.

Obchod ponúka pekný zárobok

Na webe Profesia.sk sa v súčasnosti nachádza celkom deväť pracovných ponúk, pričom väčšina z nich je v Bratislave, zvyšok zas v Trnave. Výška platu sa veľmi líši v závislosti od pozíciu, štartuje na sume 1 300 eur a dosahuje až úroveň 3 500 eur.

Obchod hľadá v Trnave niekoho na pozíciu „Pracovník/pracovníčka administratívy v sklade“, za ktorú ponúka mesačné ohodnotenie 1 300 eur. Okrem toho sa nájdu aj ďalšie pozície, a to práve v Bratislave. V ponuke je napríklad pozícia projektanta či ďalšie manažérske funkcie, kde je plat viac ako 2 000 eur. V prípade IT pozície sa bavíme až o sume 3 500 eur mesačne.

Mohlo by ťa zaujímať:

Dočkáme sa zlacnenia potravín? Na Slovensko mieria superlacné poľské potraviny Biedronka

Pre niekoho môže byť veľkým lákadlom aj to, že skoro pri každej ponuke je možnosť občasnej práce z domu, platí to však iba pre bratislavské pozície. Okrem toho sa dá na nástupe do práce dohodnúť, v niektorých prípadoch je nástup 1. mája 2024. Za zmienku určite stojí aj požiadavka vynikajúcej znalosti anglického jazyka, ktorá je pri IT či manažérskych pozíciách na úrovni C1.

Pokiaľ ide o otvorenie samotnej Biedronky na Slovensku, dátum zatiaľ zostáva záhadou. Vieme, že obchod by mal u nás štartovať koncom tohto roka, kedy presne sa tak stane, je neznáme.

Príchod Biedronka
Shutterstock

Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.