Miliardár nechce ísť na Mesiac sám. Hľadá si preto kandidátku na dokonalé rande

Na tento inzerát sa asi prihlási poriadne veľa žien.

Zdroj: Mike Petrucci, Unsplash / @yousuck2020

Japonský miliardár sa rozhodol investovať do projektu SpaceX, aby mohol byť jedným z privátnych majiteľov kozmickej lode, ktorou sa odvezie na Mesiac. Jeho očakávaná vesmírna cesta sa pomaly blíži a investor chce byť poriadne pripravený.

Aká by to však bola cesta na Mesiac, ak by sa na ňu vydal ešte stále single? Rozhodol sa teda riešiť svoju situáciu bohatého mládenca nevšedným inzerátom. Ten zverejnil na svojom Twitteri.

Miliardár hľadá lásku, ktorá s ním poletí na Mesiac

Yusaku Maezawa je japonský miliardár, ktorý má záľubu vo vesmíre a vždy sa chcel dostať do kozmu. Investoval preto do známeho projektu SpaceX Ellona Muska a stal sa tak majiteľom kozmickej lode, ktorá ho má v roku 2023 dostať na Mesiac. Teda, nie úplne na Mesiac, iba ho obletí, ale aj to sa ráta.

Maezawa však považuje túto cestu za veľmi výnimočný okamih jeho života, a preto sa na ňu nechce vybrať sám. Vytvoril preto inzerát na svoju vysnívanú polovičku, prvú ženu, ktorú dostane na Mesiac. A to nie je metafora. Deadline na prihlasovanie je do 17. januára a inzerát má zopár podmienok.

Hľadá niekoho naozaj špeciálneho

Nie je to len tak nejaký výstrelok. Miliardár už má 44 rokov, čo je najvyšší čas na nájdenie si polovičky, s ktorou strávi možno aj zvyšok svojho života. Medzi podmienkami je napríklad aj to, že žena musí mať 20 a viac rokov, musí byť stále pozitívna a aj, samozrejme, single. Taktiež musí mať záujem o tento výlet do vesmíru, užívať si naplno život a byť niekým, kto si želá svetový mier.

Požiadavky na vizuálnu stránku svojej budúcej partnerky neuvádza. Na stránke, kde je inzerát zverejnený, je jednoduchý Google formulár, cez ktorý sa záujemkyne o budúceho partnera môžu prihlásiť. Lákavá ponuka, dámy, cestu na Mesiac vám len tak niekto neponúka. Koncom januára prebehne prvé výberove kolo a neskôr v marci sa miliardár stretne s finalistkami na rande.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Komédia Dolittle s Robertom Downeym Jr. je v kinách. Čo o nej potrebuješ vedieť?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME