Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava
Zdroj: ©Shutterstock

Bizarné dôvody, kvôli ktorým ľudia zrušili svadbu na poslednú chvíľu

Od zlomeného náhrdelníka až po veľké uši.

Svadba si vyžaduje siahodlhé prípravy a pre mnohých je obrovským finančným záväzkom. Predsa len, šaty, jedlo, pozvánky či prenájom miestnosti, to všetko stojí kopec času a peňazí. Keď to celé niekto absolvuje, nie je šanca, že svadbu obratom zruší… alebo je?

Ľudia na Reddite sa nedávno podelili o bizarné dôvody, prečo niekto z ich okolia odvolal svadbu na poslednú chvíľu. Tie najšialenejšie z nich si môžeš prečítať v našom dnešnom článku.

1. Vybrali si dátum, rozoslali pozvánky a tým to pre nich haslo. Zobudili sa týždeň pred svadbou a zistili, že tak narýchlo nie sú schopní zohnať šaty, oblek ani catering. Nehovoriac o tom, že ich ani nemal kto legálne oddať. Takže nič…

2. Nevesta zrušila svadbu týždeň predtým, ako sa mala konať. Bola zarytou fanúšičkou animovaných filmov a niekto jej ponúkol prácu v Disney. Vraj si „nemohla nechať ujsť takú životnú príležitosť“. Spomínal som, že to bola brigáda?

3. Sesternica rušila svadbu tri dni pred, lebo sa so ženíchom nevedeli dohodnúť, či si nechá obe mená, alebo si vezme len to jeho.

4. Spoločne sa zhodli na dátume, dali niekomu ručne vyrobiť pozvánky, a až keď ich rozoslali, im došlo, že v ich rodine číslo štyri nosí smolu. Celú svadbu teda presunuli na rok 2025, aby v dátume nemali žiadnu štvorku.

Bizarné dôvody, kvôli ktorým ľudia zrušili svadbu na poslednú chvíľu
Shutterstock

5. Mal som byť hosťom na svadbe, ktorá sa dva týždne pred dňom D náhle zrušila. Vyplávalo totiž na povrch, že ženích… dostal zľavu na obradnú sálu?! Nevesta sa nechcela zmieriť s tým, že niečo na jej svadbe nebude ultra drahé a luxusné. Pritom to bola sála, ktorú ona sama vybrala a chcela len tú jedinú. „Správny chlap by tú zľavu odmietol. Na snúbenici sa predsa nešetrí!“ povedala mu vraj. Nuž…

Mohlo by ťa zaujímať:

Naši čitatelia si mohli vyskúšať mesačné PREMIUM členstvo ZADARMO. Získali tak prístup k exkluzívnym článkom

6. Jedna z mojich kamarátok je hlboko veriaca a jej vtedajší snúbenec kvôli nej konvertoval na kresťanstvo. Asi týždeň pred svadbou sa mu prisnil sen, v ktorom bol na svadbe v kostole, no nie ako ženích. Ako oddávajúci. Zobudil sa s pocitom, že to bolo znamenie, a rozhodol sa stať sa kňazom.

7. Môj strýko, Talian, zrušil svadbu, pretože nevestina rodina (ona nebola Talianka) odmietla na recepcii servírovať lazane. Napokon si zobral Írku, ktorá s lazaňami na svadbe nemala žiaden problém.

8. Chalan, s ktorým som slúžil v námorníctve, sa mal ženiť, no nakoniec to padlo. Rodičom jeho nastávajúcej sa prisnilo, že sa z neho vykľuje násilnícky narkoman, a nahuckali ju, nech z toho vycúva. Tak aj spravila. Chalan je dnes milionár… a zároveň násilnícky narkoman.

Bizarné dôvody, kvôli ktorým ľudia zrušili svadbu na poslednú chvíľu
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.