Bizarné produkty, ktoré sa skutočne predávajú, aj keď je tomu ťažké uveriť

Ľudská hlúposť a vesmír sú nekonečné. A ešte aj predajný duch Japoncov!

Za vidinou veľkého zisku ľudia nevedia, čo od dobroty. Vymýšľajú rôzne nové „potrebné“ produkty, inovácie, no niekedy teda motyka vôbec nevystrelí a produkt je často úplne zbytočný. No vždy sa nájde aspoň jeden človek, ktorý to nutne potrebuje a kúpi si to.

Zbytočných a divných produktov je na trhu abnormálne množstvo, my ti teda prinášame jedenásť z nich.

1.

Japonci sú majstrami v bizarnosti produktov, ktoré vyrábajú a ešte vo väčšom si tieto skvosty aj kupujú. Podprsenka na tvár je vyrobená z gumy a je vynikajúca proti starnutiu. Pleť vypína a zabraňuje tak tvorbe vrások, nehovoriac o tom, ako dokáže zvýrazniť črty tváre.

howibecametexan.com (http://howibecametexan.com/2014/03/11/5-weird-japanese-beauty-products-that-look-suspiciously-like-torture-devices/#prettyPhoto/1/)

2.

Vo voľnom preklade by vám tento produkt mal čiastočne nahradiť ženu počas chladných nocí. Populárny produkt v juhovýchodnej Ázii je vyrobený z bambusu, je dutý a o niečo nižší ako priemerný človek. K tejto fantastickej rúrke sa môžete v noci pritúliť a zaspávať príjemnejšie, ako keby ste objímali vankúš či perinu.

JohannSebBach / Pikabu (https://pikabu.ru/story/dlya_chego_nuzhno_yeto_bambukovoe_izdelie_5948199)

3.

V roku 2012 sa David Cranmer, nadšenec hudby a preparátor rozhodol, že vloží elektronický hudobný nástroj do preparovaného jazveca. Takýto vynovený hudobný nástroj je na svete len jeden jediný (vďakabohu) a bol použitý tiež len jediný raz.

nervoussquirrel.com (http://nervoussquirrel.com/badgermin.html)

4.

Čo tí Japonci nevymyslia. So svojimi výrobkami expandujú do celého sveta. Čo tak táto maska, ktorá vám zmenší tvár? No, nekúp to. Je z nevzdušného materiálu a tak, keď sa tvár potí, stáva sa menšou. Japonsko, kráľovstvo marketingu a naivných ľudí!

i-d.vice (https://video-images.vice.com/_uncategorized/1504009868681-image16.jpeg?resize=480:*)

5.

Vyzerá to síce ako nástroj na mučenie, ale je to len ďalšia skrášľovacia sprostosť z Japonska. Nosný filter upravuje tvar nosa a to bez operácie. Vytvára malé vibrácie a tie stimulujú kosti a chrupavky v nose. Každý deň budete vyzerať na tri minúty ako blázon, ale po dlhodobom používaní sa vám nakoniec váš nos zaručene zmení.

smoda.com (https://smoda.elpais.com/belleza/no-todos-los-gadgets-de-belleza-funcionan/)

6.

Jednokolesový transportér Honda U3-X by ste si ľahko zamenili so stoličkou. Pohybuje sa však všetkými smermi a to bez otáčania sa. Zatiaľ sa nepredáva v bežných obchodoch, ale určite sa čoskoro podobné vynálezy stanú spotrebným tovarom. Ľudská lenivosť totiž nemá hraníc.

carscoops.com (https://www.carscoops.com/2009/09/honda-u3-x-new-unicycle-with-360-degree/)

7.

Maska s názvom „Reujevenique“ vám okrem vzhľadu ako z béčkového hororového filmu dodá aj nadštandardnú starostlivosť o tvár. Výrobca sľubuje zázraky a výsledky rovnaké ako po skrášľovacích operáciách a to len za dvanásť týždňov.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=SXcYVh-W14E)

8.

Zaujímavá myšlienka, no bez praktického využitia. Silikónová maska budúcej generácie, ktorá meria ľudské emócie. Odsleduje si aktivitu svalov na tvári, čiže či sa človek mračí alebo sa usmieva a potom presúva farebnú tekutinu vo svojich útrobách. Pre ľudstvo tak prospešná vec.

digitaltrends.com (https://www.digitaltrends.com/cool-tech/3d-printed-emotion-tracking-mask/)

9.

Jazzový muzikant Pat Metheny raz poprosil šikovnú Kanaďanku Lindu Manzer, aby mu vytvorila gitaru s čo najväčším počtom strún. Gitara dostala meno „Picassova gitara“ a dokáže znieť ako basová, či akustická gitara, ale aj ako harfa a to všetko v jednom. Tvorí ju 42 strún.

manzer.com (https://www.manzer.com/guitars/index.php/custom-models/pikasso-2)

10.

Ak máte sedavú prácu, vykašlite sa na dobrú stoličku, či návštevy maséra. Jediné, čo potrebujete, je tento vankúšik, ktorý vás ochráni pred bolesťami chrbtice, plnohodnotne udržiava váš krvný obeh a udržuje ideálnu teplotu tak, aby predchádzal poteniu. To jednoducho musíte mať.

amazon.com (https://www.amazon.com/Purple-Royal-Seat-Cushion-Relieving/dp/B01CKMP34S?th=1)

11.

A nakoniec sa pozrieme trošku do histórie. Toto je predchodca trvalej ondulácie. Do tejto mašinky sa v roku 1939 ženy úplne zbláznili. No niet divu, kučery sú skrátka kučery. Za pomoci chemikálií a elektricky vyhrievaných svoriek sa sen o kučeravej nezničiteľnej hrive stal skutočnosťou.

Dafunone/imgur.com (https://imgur.com/gallery/h0TVNvl/comment/1418592103)

Titulná fotka: howibecametexan.com 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovákov a Čechov sme sa opýtali, čo si nechali po svojich ex. Toto sú ich „pamiatky“


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME