Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav
Zdroj: ©Shutterstock

Bizarné skúsenosti s mužmi, ktorí predstierali svoju neschopnosť, aby nemuseli nič robiť

"Ty to určite urobíš lepšie."

Pohnúť prstom si vyžaduje značnú dávku energie, vymýšľať výhovorky je ale pomerne bezbolestné. Títo muži to veľmi dobre vedia a boli ochotní zájsť, kam len bude treba, aby, nedajbože, nemuseli slamku krížom preložiť.

Ženy na Twitteri sa nedávno podelili o absurdné príhody so svojimi (prevažne) expartnermi, ktorí nemali problém predstierať totálnu neschopnosť, len aby sa vyhli pomoci v domácnosti. Poďme si ich spoločne prečítať.

1. Poprosila som bývalého, nech dáva pozor na mäso na sporáku, lebo musím ísť prestrieť stôl. Nanosila som do jedálne poháre, omáčky, všetko, čo bolo treba, vrátila sa do kuchyne a našla ho stáť nad mäsom s rukami vbok. Bolo takmer zhorené na uhoľ.

Spýtala som sa, či to nevidí, a jeho odpoveď bola: „Povedala si mi, nech na to dávam pozor. O otáčaní nepadlo ani slovo.“ Reálne nám nechal vedome zhorieť večeru, len aby ma mohol chytiť za slovíčko.

2. Môj brat nikdy v živote neprebaľoval dieťa. Vraj okadené plienky smrdia (novinka, čo?) a on sa s tým nebude paprať. So ženou majú troch synov, nepomohol ani raz. Jeho žena má len jednu ruku.

3. Osobne som stretol človeka, ktorý otvorene hlásal, že keď ho žena o niečo poprosí, zámerne to pokašle. „Viem, že ma o to druhý raz už nepoprosí.“ Dnes je rozvedený a vôbec ma to neprekvapuje.

4. Popri vysokej som ťahala dve brigády, aby sme ako tak vyšli. On nerobil nič, tak som ho požiadala, aby aspoň pripravil večeru. Prišla som domov uťahaná ako kôň, otvorím chladničku a v nej prázdno. „Ja som navaril iba pre seba, lebo som nevedel, čo ti chutí.“ V tom čase sme spolu boli vyše roka…

Príhody s ex partnermi, ktorí predstierali vlastnú neschopnosť, aby nemuseli nič robiť
Shutterstock

5. Poprosila som bývalého, ktorý mal štyridsať rokov a dvadsať z toho býval sám, aby postavil vodu do kanvice. „A to sa ako robí?!“ spýtal sa ma, akoby sa predvčerom z vajca vyliahol. Len aby som uviedla veci na pravú mieru – boli sme v jeho byte a bola to jeho rýchlovarná kanvica.

6. Môj ex zámerne nalial do práčky s čiernou bielizňou namiesto aviváže bielidlo. Na otázku, prečo to, preboha, urobil, som dostala odpoveď: „Lebo to už nikdy v živote robiť nechcem. Takto viem, že si to nabudúce radšej spravíš sama.“

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

7. Všetky darčeky pre rodinu svojho ex som kupovala ja. Jemu sa nechcelo. Podotýkam, že všetci jeho príbuzní ma nenávideli od momentu, čo ma prvý raz zbadali, a otvorene na mňa kydali. Jedného dňa som si povedala, že sa na to môžem vykašľať, nech si ich kupuje sám. Od toho dňa jeho rodina nedostala jediný darček.

8. Môj bývalý muž robil skladníka a neustále sa vyťahoval, ako má v práci všetko pekne zorganizované. Vraj odborník v Tetrise, vie to tam naukladať efektívnejšie ako ktokoľvek iný. Raz som ho poprosila, aby naložil umývačku, a on sa tváril, že nevie vedľa seba uložiť dva poháre tak, aby sa nerozbili.

Príhody s ex partnermi, ktorí predstierali vlastnú neschopnosť, aby nemuseli nič robiť
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.