Bizarný dress code budúcej nevesty obletel internet, jej odpoveď nechala všetkých v šoku

Už ste niekedy boli na párty s detektorom lži?

Svadobný deň je veľkým míľnikom v živote každej ženy, a preto nie je žiadnym prekvapením, že chce, aby bolo všetko presne podľa jej predstáv.

Predsa len, toto je deň, keď sa celý jej život otočí o stoosemdesiat stupňov a zároveň deň, keď sa konečne môže na pár chvíľ cítiť ako princezná. A ako to už s princeznami býva, mávajú svoje špeciálne požiadavky…

Jednou z týchto špeciálnych požiadaviek zvyčajne býva dress code. Ono je to celkom pochopiteľné – množstvo svadieb je tematicky ladených do určitého obdobia, niektoré sa dokonca pohrávajú aj s filmami či známymi videoklipmi a každá sekunda z takejto udalosti je zvečnená na fotografii. Pre zaláskované hrdličky budú tieto fotografie spomienkou na celý život a je logické, že chcú, aby nevyzerali ako z letáku na cirkusové predstavenie.

Predpísané oblečenie budúcej nevesty, ktoré obletelo svet ako „na hlavu postavený svadobný mor“, však prekročilo všetky medze. Nielenže budúca novomanželka očakávala od hostí investíciu do ich outfitov v minimálnej hodnote 1000 dolárov, ešte ich aj rozdelila do váhových skupín.

facebook.com

Ženy od 45 do 72 kilogramov mali predpísanú inú garderóbu ako ženy silnejšieho vzrastu a rovnako na tom boli aj muži. Dovolili sme si teda ilustračne načrtnúť, ako by malo výsledné oblečenie pre mužov a ženy rôznych hmotností vo výsledku vyzerať.

https://www.lyst.com/clothing/ellery-suede-and-wool-flared-trousers-brick/
https://www.logosoftwear.com/product/10799/mens-code-v-camouflage-t-shirt

Človek by povedal, že potom, čo nevestine bizarné požiadavky uzreli svetlo sveta a spustili prívalovú vlnu negatívnych reakcií, sa nevesta vráti nohami späť na zem. Opak bol však pravdou. V ďalšom zo svojich statusov sa odhodlane snaží dopátrať k tomu zradcovi, ktorý jej špeciálny dress code vypustil do vôd sociálnych sietí.

Toto odhodlanie možno pretaviť do dvoch slov – detektor lži. Áno, slečna budúca nevesta si naozaj zaobstarala detektor lži. Na Amazone, za 99 dolárov, ale o jeho funkčnosti nepochybuje ani vo sne. Aby sa vďaka tejto šikovnej mašinke dopátrala k vinníkovi, pozvala všetkých svadobčanov na unikátnu predsvadobnú Párty s detektorom lži.

facebook.com

Údajne je to celkom bežná párty a tí, ktorí sú v celej kauze nevinne sa vraj nemajú čoho obávať. Na druhú stranu všetkých svadobných hostí, ktorí sa na oslavu pravdy nedostavia, bude automaticky slečna nebezpečná považovať za vinných. Okrem toho ponúka odmenu sto dolárov tomu, kto skutočného vypúšťača supertajných informácií bonzne.

Podľa jej skromného názoru by sa však páchateľ mal prísť udať sám. Jej chrabré srdce totiž neprahne po odplate a po priznaní sa neudeje žiadna katastrofa… len skrátka budúca mladomanželka s danou osobou preruší všetky kontakty a bude o nej hovoriť škaredé veci ešte veľmi veeeľmi dlhú dobu. No hovorím, žiadna dráma.

https://giphy.com/gifs/drama-days-kristin-AL1yzYEYuPKPC

Na záver dodáva, že je v poriadku, ak niektorí hostia nesúhlasia s požadovaným oblečením. Mohli ju vraj pokojne kontaktovať a ona by im s radosťou a ochotou pridelila inú prácu ako synchronizovaný tanec. Na výber je napríklad upratovanie riadov po večeri, pomáhanie s natáčaním celej tej spartakiády alebo finančný príspevok na medové týždne. No nie je to od nej šľachetné? Ale veď koniec koncov, čo iné ako šľachetnosť možno od certifikovanej spirituálnej liečiteľky očakávať, no nie?!

https://giphy.com/gifs/filmeditor-movie-christmas-movies-3otPor79QfScGzBsUU

Ak vám však podmienky tejto virálnej nevesty neprišli vôbec zvláštne a radi by ste sa svadby zúčastnili, neváhajte. Oblečte si požadovanú garderóbu a choďte. Niečo mi totiž hovorí, že v jej veľký deň dorazí na synchronizované tanečky podstatne menej ľudí, ako očakáva.

Zdroj: boredpanda.com
Titulná fotka: iStock

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelkyňa ilustruje život vo vzťahu milým a zároveň zábavným spôsobom, ktorý vás rozosmeje

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME