Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Bizarný krvavý horor s vraždiacim Medvedíkom Pú je v kinách hitom

Divákov neodradili ani negatívne recenzie.


Netradičný slasher slávi v kinách úspech. Ako píše aj portál Screen Rant, v horore Winnie the Pooh: Blood & Honey ako záporáci vystupujú hrdinovia z legendárnej detskej knižky Medvedík Pú od A. A. Milneho. Menovite ide o samotného Medvedíka Pú, ktorému v jeho vraždiacom besnení pomáha Prasiatko.

Po tom ako ich Krištof Robin (Nikolai Leon) opustil, stali sa z nich krvilační psychopati. Ako svoje nové obete si vyhliadnu návštevníkov Stokorcového lesa a začnú ich masakrovať kladivami či nožmi. A zastaviť ich, zdá sa, môže len už dospelý Krištof Robin.

Bizarný krvavý horor s vraždiacim Medvedíkom Pú je v kinách hitom
MovieStillsDB / Altitude Film Distribution

Bizarný slasher sa stal na internete mimoriadne populárnym ešte pred samotnou premiérou, a to hlavne vďaka svojmu originálnemu námetu. Predsa len, nevídame úplne často, aby sa hrdinovia obľúbených detských rozprávok zmenili na chladnokrvné beštie a zabíjali ľudí ako na bežiacom páse.

Nečakaný úspech

Režisér Rhys Frake-Waterfield by v budúcnosti dokonca rád natočil viac podobne ladených hororov (napríklad s vraždiacim Petrom Panom či Bambim). Kritika síce snímke vystavila vyslovene negatívne recenzie (na stránke Rotten Tomatoes má len 5 % pozitívnych recenzií s ratingom 2.30 / 10, Metacritic zase len chabých 17 %), ale v kinách slávia vraždiace rozprávkové postavičky úspech.

Na box office totiž dokázali trhnúť 2,7 milióna dolárov. Vzhľadom na to, že snímka vznikla za menej než 100-tisíc dolárov, tak môžeme hovoriť o hitovke. Dá sa čakať, že záujem o ňu bude pretrvávať aj na video-on-demand službách. Zvedavosť totiž iste privábi mnohých divákov, ktorých neodradia ani mizerné recenzie.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.