Bizarný prípad. Manželia netušili, že ak chcú mať dieťa, musia mať najprv pohlavný styk

Vraj si mysleli, že stačí to, že sú manželia.

Keď rodičia chceli malým deťom priblížiť, ako na svet prichádzajú deti, často používali metaforu o tom, že ich prinesie bocian. Zdá sa ale, že niektorí tejto „hypotéze“ ostali verní aj v dospelosti. Tým pádom ani len netušia, že keď chcú dieťa, musia mať pohlavný styk.

Ak si myslíš, že niečo také je skrátka nemožné, tak ťa asi sklameme. Ako totiž uvádza portál The Sun, Rachel Hearson, ktorá pracuje ako zdravotná sestra, pôrodná asistentka a opatrovateľka, sa počas svojej bohatej 40-ročnej kariéry stretla so skutočne bizarnými prípadmi.

Shutterstock

Čakanie na bociana

A spomenula si aj na skutočne nevšednú návštevu u jedného manželského páru. Manželia podľa nej ani len netušili, že keď chcú mať deti, musia mať najprv pohlavný styk. Skrátka si mysleli, že „deti proste prídu“. „Boli manželmi už niekoľko rokov, ale deti ‚stále nechodili‘,“ povedala Rachel. Hneď mala podozrenie, že tu niečo nie je v poriadku. Keď manželov navštívila a porozprávala sa s nimi, bolo hneď šokujúco jasné, že nevedia, čo majú robiť, ak sa chcú stať rodičmi.

„Naozaj si mysleli, že deti proste prídu len preto, lebo sa vzali a vôbec netušili, ako to naozaj je. Učiť niekoho o sexe je veľká zodpovednosť,“ podotkla Rachel. Takže im musela vysvetliť celý postup ako malým školákom, ktorí sa prvýkrát dozvedeli o ľudskej reprodukcii. Dodala ale, že po niekoľkých stretnutiach sa jej podarilo manželom vysvetliť základy a oni sa následne rýchlo chytili (a zdalo sa, že ich to dokonca začalo baviť).

Rozhodne to ale nebol jediný podobne bizarný prípad, s ktorým sa Rachel stretla. Vo svojej knihe Handle With Care spomína napríklad na stretnutia so sexuálnymi násilníkmi či na matku a dieťa, ktoré žili v byte zmenenom na erotický salón. Jej práca teda rozhodne nie je žiadna nuda!

Shutterstock
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
16
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 zúfalých manželov, ktorí práve zistili, že žijú pod jednou strechou s monštrom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME